שלוש לפנות בוקר

שלוש לפנות בוקר../images/Emo188.gif

מילים שאני אוהבת. חמלה. מעוף. כאוס.אלם. בריאה. קסם. ניגון. תיקון. ואתה שכתבו לי אותך ברוח. יש בתים שמתפוררים מבדידות.

מילים שאני חושבת..

אני לא אוהבת מילים, אך בהם אני משתמשת מילים שאני רוצה להיות: רוח דממה חופש טיול הרגשה ויש לבבות שכואבים ממילים ועדיין לא התגברו. ברוכה הבאה, איך את מרגישה? איך את מרגישה?

נודדת בין הכוכבים../images/Emo24.gif

ואני. אוהבת את המילים. אוהבת את המילים שאת רוצה להיות. רוח ודממה. כותבות אותן. תודה ב-אמת. על נדיבות הרוח. קבלת הפנים שכולה אור. ואת. איך את מרגישה במסע שאת עוברת, שם בין הכוכבים... שולחת לך טיפות טל...

האמת, יש לי הרבה טל בבית

אולי בגלל זה התעצבנתי שמצאתי טל על האוטו שלי ונאלצתי לנגב הכל בכדי לנסוע ללא חשש:) (ואם לא הבנו את עצמנו, מדובר באחי:) ) אני כל כך משעשעת שאני חולה, נודדת (הפעם זה מסיבות רפואיות), ומדברת עם עצמי. העיקר שמחר ארגיש טוב ואצליח במבחן. איך אני מרגישה. רצון לעוף, רצון לברוח, רצון לחבק, רצון למצוא כך כך הרבה רצונות שגלומים במשמעויות ללא המילים שלפניהם. כמה טוב להיות דממה (גם אם לא מבינים) תודה לך.

ל-נודדת בין כוכבים../images/Emo22.gif

מזכירים שכזה, שחולים, אז, אני עם דלקת ריאות. כזו שמצפצפת עם כל נשימה... ולראות את מילותייך.. זה לדעת שיש אוויר... נקי...

טסה בין הרוחות השרות

למקומות מופלאים, דמיוניים. מחפשת אחר הכוכב האחד שיתן לה שינה וחלום נפלא. צבעים מסביבה כמו מטאורים והיא מנסה שלא להתבלבל יש דובי אחד שמחכה לה בסוף הדרך. עקבותיו נראו בקו הדמיוני, וכמו פירורים, בעזרתם היא בוחנת את הדרך. יש שיאמרו, אל תנסי, זה אבוד, אך היא תמצא את הכוכב. והיא תחבק את הדובי. מקווה שתרגישי טוב במהרה (אצלי זה היה "רק" שפעת)

ל-נודדת../images/Emo188.gif

אוהבת מילותייך. דוביים... חיבורים דקים של צבעים... אולי תגיעי לפורום כתיבה יוצרת ? ממליצה ! ו- תודה...

היי הלנה

תודה רבה.. השבוע מישהי הזכירה לי שלפני כשנה וחצי רציתי להצטרף לחוג של כתיבה יוצרת. ככה זה שפוחדת שלא כותבת טוב מדי. לצערי לא הסתדר לי היום שנקבע לי. איזה מספר הוא? דובי אוהב מחבק, מצא את אותה אחת הבטיח הבטחות, גם קיים ועכשיו הם הולכים יד ביד

למעלה