שלוש בקשות קשות

Drorrrrrr

New member
שלוש בקשות קשות

היי, אני מחפש את האקורדים של השיר Children של Twarres [איגור, זה ישמש גם אותך בהמשך
], ואני מחפש גם את האקורדים לשירים I'll Always Be Around ו- Walk Away של E Type. כל היודע דבר על מקום המצאם יקבל חיבוק והכרת תודה. תודה רבה
.

דודל

New member
מקווה שזה עונה לך על הבקשה הראשונה

twarres....children ( capo 2 iemes ) traduit par francois.(intro ) ----8---7------5---3---0----------------------------------8---7------5---3---0--------------------------- -------------------------------3---1--------1--0------------------------------------3---1------------ ----9---7---5------4---0--------------2-----------2-------9---7---5------4---0--------------------------- ---------------------------3-------2-----2---------------------------------------3------2---------- -0--------------------------------------------------------0-------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------8---7------5---3---0---------------------------1--1---3---5--5---8---7--7----------------- ----1--0-----------------------------------3---1------1--^------------------------------------------- -2--------2-------9---7---5------4---0------------0-----0-2------2------4---5------9---7------------------ ----------------------------------------3------3----3------------0-------------------------------- -------------0---------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------0-------- ---8---10------8--7------5---3---0--------------------------1--1---3--5--5---8---7--7---8--10-------------------- ---------------------------------------3--1-------1--^--------------------------------------------- -9-----10------9--7---5------4---0-----------0------0-2-----2------4--5------9---7----9----10---------------- ------------------------------------3-----3----3------------0-------------------------------------- ------------0----------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------0------------- les accords du morceau... la m --0-------0------1-----0-------- --1-------1------3-----0-------- --2-------2------2-----0-------- --2-------3------0-----2-------- --0-------3------------2-------- ----------1------------0--------​

Kattash

New member
דודלללל מה שלומך יקירי? ../images/Emo47.gif

ככה זה הולך? פעם בחודש משאירים הודעה ונעלמים? רוצה טאקי?

דודל

New member
קאטטאש [../images/Emo6.gif]

מה קורה! הייתי קצת עסוק בשבוע האחרון, אני מנסה לבקר כאן כמה שיותר [
] הממ, בוא זיהוי שירים בגלגל"צ.

Kattash

New member
חחח..נחמדד...../images/Emo47.gif

שומע....אם יש לך מסנג'ר או איי סי.. אני מחכה למסר...ככה לא תוכל לברוח לי.. מישו רוצה טאקי?! |משעמם לי|

למעלה