שלושה ימים שלוש הופעות

Nushi1980

New member
שלושה ימים שלוש הופעות

יום חמישי, הסינדרום מלא, גבע לבדו וכולו ממלא את הבמה ואת החלל כאילו היתה שם תזמורת פילרמונית, אם השילוב הזה של ג'וני קאש, ניל יאנג, ניק דריק וקצת דילן, זאת ההגדרה לגבע אלון, איתי עוד מספר חברים שהצטרפו, חברה החליטה שגבע מהפנט , גבע, תבוא יותר, אם הלוק הקיבוצניקי הזה, שאנחנו כל כך אוהבות, אם החזות המחוספת, והשירה העדינה, החודרת, והסולואים המטורפים בגיטרה! יום שישי , המעבדה, ערן צור מלווה ברם אוריון(מלך!) ובבן אדם שמשום מה אני אף פעם לא נותנת לו מספיק כבוד - שי ברוך, המתופף הנפלא שהולך עם ערן, ולפני הסיכום כמה מילים על מופע הפתיחה, מים שקטים, שגית שיר, אריאל שרבקובסקי ורוני רשף- שירים מעולים בינהם, אהובתי המתה(יונה וולך) , לוטה(מילים יונה וולך,), בחצי הלילה(רחל) ועוד שירים של ביאליק, וגם טקטסים מקוריים. אחרי שהתחלתי בחימום מגיע כבוד לארוע המרכזי שהיה, ערן צור, האיש וההופעה הכי טובה בעיר- בתור ירושלמית אני ממש מתביישת בקהל הירושלמי, שהיה ישוב, רחוק, ומפוחד מהבמה, מה שלא הפריע לערן לתת את כולו, רם לדעתי היה חולה אבל לא הספקתי לשאול אותו לשלומו, הוא פשוט נראה קצת חיוור, מה שלא הפריע לו להיות הגיטרסט הכי שיש עדין. לצערי ההסט לסט בבית ואני אצל ההורים, אז מזיכרון - לילות של ירח מלא, צולף, פרפרי תעתוע תכלית בתחתית, על קו העימות, הוא והיא,גלגל, רמזור, רטוב וחם, עולה, עליסה, ראש טיים, למרשות המיטה, והחיים, פרח שחור, ירושלים, ערב חולה, בערוב ימי פוריותה אני בטוחה שפספסתי, יפית בטח תוסיף את הרשימה המלאה, פשוט הופעה טוב, כל פעם אני נזכרת כמה אני אוהבת את ערן, ואת רם ושי גם אותו, למרות ההזנחה הפושעת שלי בביקורות קודמות. יום שבת - טלפון ממיטל, ידיד שלי מופיע בבארבי בת"א בא לך ללכת , אני צריכה אוורור, טוב, נו אני אומרת, וגם ניר מצטרף, ללהקה קוריאים מג'נטיק, והם מתוקים מאוד - פרוגרוק, מעניין, הם הראשונים מבן 3 להקות, שלא ממש התרשמתי, הלהקה השניה, עשתה לי קצת כואב ולשלית לא נשארתי, אז אני אכתוב קצת על מג'נטיק, זמרת מעולה, פשוט נפלאה, הרבה שואו, זמר מצויין(ולא רק כי הוא ידיד של חברה שלי),חבר'ה מוכשרים , מי שאוהב פרוק לייט, מוזמן לשמוע אותם ולגלות משהו מעניין, וכייפי. זהו, תם הלילה ואני הולכת לישון לילה טוב

טולייצ

New member
אסף אמדורסקי בצ'יקה

כנגד כל הציפיות הגעתי למקום כבר בשעה 10 בערב והמקום היה מלא אנשים יחסית לעובדה שחשבתי שלא מספיק מעריכים אומן כמו אמדורסקי בב"ש הגיע קהל בכמות דיי מכובדת קהל שהכיר את השירים,וזרם בהחלט עם אופי ההופעה בכניסה ניצבו 2 אנשים ששיווקו מוצרים של אמדורסקי האמת חיכתי לראות אם מישהו קונה דיסק/חולצה לא יצא לי לראות מישהו מתעניין,אבל נחמד העניין ההופעה התחילה כמה דקות לאחר 11 אמדורסקי פתח עם 2 שירים חדשים ולאחר מכן המשיך עם שירים מוכרים יותר שיא שיתוף הקהל בהופעה,הופיע מבחינתי בשיר "יקירתי",שזכה לחידוש לאחרונה (אולי זו הסיבה?!) ובכל אופן הופעה אנרגטית כמו זו של אמדורסקי,מזמן לא נצפתה מבחינתי,הוא אומן נהדר,כותב,מלחין,מנגן (ניגן על בס בהופעה
) ואני חושש\בת שרמת ההכרה שלו בארץ עדיין לא ברמה הנכונה נהנתי מאוד ותודה לפורום (ולקוטג'ית
)

למעלה