שלומלום... אני חדשה פה!

שלומלום... אני חדשה פה! ../images/Emo9.gif

טוב, אז הסיפור שלי עם הסידרה מתחיל ככה... הייתי אצל ידיד שלי שהוא פסיכי על מכושפות, ובדיוק ראינו את הפרק שבו הן הורגות את קול (ג'וליאן מקמהון). עכשיו מההתחלה לא כל כך אהבתי אותו אבל אחר כך איכשהו נשברתי והבנתי כמה שהוא ש-ו-ו-ה... אז כל הפרק של מכושפות אני בוכה לידיד שלי ואומרת לו "מה עד שראיתי כמה שהוא שווה הם הורגות אותו" וזה... אח"כ ירדנו למטה וראינו טלוויזיה וראיתי ת'פרומו של ניפ\טאק ומי שם אם לא ג'וליאן?? והייתי כל כך שמחה!!! ואז קראתי ביקורת על הסידרה... שאומרת שהיא לא מי יודע מה, שיש בה קצת יותר מדי סצינות מבחילות של ניתוחים אבל שזה שווה בשביל ג'וליאן ה "לוהט" (לפי הגדרת הכותבת). אתמול לא הייתי בבית כששודר הפרק אז הקלטתי וכרגע סיימתי לראות אותו והחלטתי שאני חייבת להגיב עליו איפשהו אז הנה: מה שמציק לי בכל הסידרה זה שאין שם אפילו דמות אחת שאפשר לאהוב במאה אחוז. נשמע מוזר? תחשבו על זה רגע- את הדמות של הרופא השני, האבא, אי אפשר לאהוב. אני באופן אישי, למרות שאמורים להזדהות איתו בסידרה, פשוט תיעבתי אותו... חוץ מהסוף עם התנין- הוא ממש לא דמות לטעמי. אישתו- כבר מפגרת שהיא בחרה אותו ולא את ג'וליאן. סתם, לא... אבל איכשהו גם איתה לא התחברתי. אולי טיפה. הילדה הקטנה שלו חמודה, אבל הבן מעצבן כזה... האחות שאיתם במרפאה מנסה להיות מצחיקה ולא תמיד הולך לה
וג'וליאן, כמובן... שעליו כתבו את המשפט somtimes bad- is good.
נהנתי מהסידרה בסך הכל, ומאוד אהבתי את כל העלילה עם הפדופיל ואחיו. מצפה לשבוע הבא

Rachel47

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

ורק בשביל הרקורד...האחות במרפאה היא בעיקרון דמות לסבית ששונאת בנים...בגלל זה היה ככה...דורשת כאפה מצלצלת
אני רייצ'ל בת 16 וחצי מרמת גן מקווה שתהני פה...

למעלה