שלומות!

kaktusa

New member
שלומות!

מזל טוב על הפורום
אני קרן שמש (או קר"ש) בת 15 מאשדוד.... אוהבת יהודה פוליקר מאז שאני זוכרת את עצמי... להתעמק יותר במוסיקה שלו התחלתי בכיתה ז' בערך (לפני 3 שנים) ובקיץ שאחרי מצאתי את עצמי עמוק בשורה הראשונה בהופעה שהיתה לו באשדוד (פסטיבל הים התיכון)... אני זוכרת שהגעתי מוקדם מדי (בערך שעתיים לפני ההופעה) וראיתי אותם בחזרות, אז נשארתי להסתכל עד ההופעה.... היה כמו חלום. אהבתי מאוד

ברוכה הבאה!!!

הישארי עמנו ומשיכי לספר לנו עוד מחוויותייך בהופעות...אני מרגישה כמו אילנה דיין עוד דקה נשוב

willo1

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

איזה כיף להגיד את זה מיליון פעם

Koala Girl

New member
חחח

וחכי אני אחפש לך את "אומנות השרשור" כדי לא להתאמץ סתם

willo1

New member
בעעע לי דווקא מאוד

נוח עם איך שאני משרשרת.
חוץ מזה ששמעתי את המילה שרשור יותר מדיי פעמים היום..

Koala Girl

New member
../images/Emo12.gif חח

בקיצור את אמורה לשרשר תגובה להודעה שאת רוצה להגיב אליה ולא להודעה האחרונה באותו שרשור.. אפשר להשתדל לפחות?

willo1

New member
אבל זה די ברור שאני

אומרת ברוכה הבאה לkaktusa ולא לך נכון? אלא אם כן את רוצה שאני אגיד לך ברוכה הבאה שוב.
אין לי בעיה עם זה
בכל מקרה. אם זה באמת מפריע לך. אני מוכנה לעשות אם זה משהו.

Koala Girl

New member
ברור שזה ברור../images/Emo3.gif

אני לא כזאת סתומה(טוב אני כן אבל יש דברים שפשוט מבינים)

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה

אני כבר מודיעה לך חגיגית קרן שאני מצטרפת לאגודת הילדים הנמוכים או או בשמה המקורי זין (זכויות ילדים נמוכים) זו החתימה שהכי אני מזדהה איתה חייבת לציין הצלחת לשעשע אותי אני מזדהה כי אני חושבת שגם אני דרדסית קטנה ובזמני לא היו אגודות כאלה אז מוכנה להצטרף רק תשלחי לי לאן לשלוח דמי חבר שבת שלום וברוכה הבאה למשפחת מעריצי פוליקר החמה כולי תקוה שתישארי ותמשיכי לכתוב לנו גולדי

kaktusa

New member
אז ברוכה הבאה לעמותה ../images/Emo13.gif

את יכולה גם לקרוא לזה יד לגמד, או מטר וחצי... אם את מעל גיל 14 ומתחת ל1.60 - התקבלת
ובקרוב: יד לגמד---האתר! ותודה לכולם על קבלת הפנים

למעלה