שלום

mamica

New member
שלום

כמה שאלות- 1) אם מישהו מתקשר למספר של בזק אבל אותו מספר עובר ישירות לסלולרי האם הוא מחויב בעלות של שיחה לבזק או לסלולרי? 2) יש מסעדות קוראניות (קוריאה) בארץ ובתל אביב בפרט? 3) מה התרגיל שעושים בשביל לחשב אחוזים? (נניח כמה זה 120 פחות 15%?) 4) איזה קווים של דן עובדים בשישי שבת? 5) איפה אני מוצאת להקה תימנית שמנגנת כמו פעם ושרים שירים תימניים ישנים (אני צריכה לעשות איזה ערב פולקלור תימני...) תודה מראש

תשובות

1. אם בעל הטלפון עשה עקוב אחרי - התשלום על הקטע בין הטלפון שלו לסלולרי הוא עליו - ולא על המתקשר. אם אתה מתכוון לתוכנית מעבר המספרים (בהם אדם יכול להשאר עם מספר סלקום, למשל, ולעבור לחברת פלאפון - אני לא בטוח אבל לדעתי התשלום יהיה על המתקשר. 2. היתה לפחות אחת ברחוב יד חרוצים בתל אביב, אני די בטוח שיש עוד כמה. www.rest.co.il 3. 120 הם 100 אחוז ? הם 85 אחוז אתה מכפיל את האלכסון עם המספרים הידועים ומחלק בלא ידוע : 85*120 חלקי 100 = 102 כלומר - 102 הם 85% מתוך 120. 4. www.dan.co.il או לחלופין פורום תחבורה ציבורית - ראה בקישורים משמאל.

lala182

New member
3. אחוזים-

מגיל צעיר תמיד הסתבכתי עם אחוזים אולי זה קשור לעובדה שבדיוק עברתי בין בתי ספר שלימדו את זה ולא למדתי את זה באופן מסודר עד לפסיכומטרי... השיטה שעובדת בשבילי זה שיטת הקוביות... (כמובן לחישוב מהיר בלי מחשבון...) את מחשבת כמה זה האחוז מכל קוביה כלומר 10 או 100 וכדומה ואז מכפילה בכמה שאת צריכה דוגמא-את צריכה לדעת כמה זה 15 אחוז מ80 אז את מחשבת כמה זה 15 אחוז מ10 (או 100) וזה 1 וחצי ומכפילה ב8 ואז זה 12 במקרה שלך- זה 15 אחוז מ100 שזה 15+3= 18 ואז את מחסירה את המספר 120-18=102 התרגיל המתמטי- אם יש מחשבון ולא רוצים לחשוב בראש זה האחוזXהמספר חלקי 100 למשל- 15 כפול 120 חלקי 100 מקווה שזה מובן... ההסבר קצת מסורבל אחרי הכל

mamica

New member
חידוד לשאלה מספר 1

במשרד שבו אני עובדת הלקוחות מתקשרים למספר של בזק אבל השיחות עוברות ישירות לסלולרי שלי (בשירות עקוב אחרי). השאלה היא איזה חיוב מקבלים הלקוחות שמתקשרים אלי? ותודה רבה על התשובות האחרות!

מי שמתקשר אלייך לא מחייבים אותו../images/Emo104.gif

בגלל שעשית "עקוב אחריי" זה כאילו התקשרת מהבית שלך לפלאפון שלך

למעלה