שלום

מצב
הנושא נעול.

sagivi1

New member
אפשר באמת

המפה הזו לא שווה דבר
מה איכפת לך רמת הפשע על פי מדינה? איכפת לך על פי ערים, ובערים גדולות - על פי שכונות.
למשל, יש הרבה ערים בקליפורניה שהם בטופ של הערים הבטוחות ביותר בארה"ב, אז איך העובדה שקליפורניה מדורגת במפה שלך #24 רלוונטי? הנה רשימה כלשהי (שגם היא לא משקפת הרבה, כי לא לוקחת בחשבון שכונות בערים גדולות), ועל פיה קליפורניה הכי בטוחה כי 12 מתוך 33 הערים הבטוחות ביותר הן בקליפורניה.
https://www.businessinsider.com/safest-cities-america-us-2017-8
אפשר באמת
להסתמך על כל מה שמפרסמים? איך אפשר לדעת באמת לגבי השכונות הרעות? האתרים מספיק אמינים?יש חברה מספיק גדולה בעלת ניסיון שנותנת מידע כזה?

danakama10

New member
אפשר להסתמך על רוב מה שמפרסמים *אבל*

אפשר באמת
להסתמך על כל מה שמפרסמים? איך אפשר לדעת באמת לגבי השכונות הרעות? האתרים מספיק אמינים?יש חברה מספיק גדולה בעלת ניסיון שנותנת מידע כזה?
אני לא יכולה להדגיש כמה חשוב לחפש לפי שכונה ספציפית ולא על פי עיר (וכמובן לא על פי מדינה).
קח את בירת הסיליקון וואלי - סן חוזה. העיר ה- 10 בגודלה בארה"ב מבחינת אוכלוסיה, והיא מקבלת ציונים לא משהו באתרים השונים, למשל כאן
https://www.areavibes.com/san+jose-ca/livability/?ll=37.33821+-121.88633
אבל בסן חוזה יש הרבה מאוד שכונות! יש שכונות יוקרתיות מאוד שם הבתים עולים מליונים, בתי הספר מעולים, והאוכלוסיה ברמה גבוהה. יש שכונות פשע ועוני. ויש גם כל הטווחים באמצע.
בערים קטנות, האתרים יספקו תמונה מלאה יותר.
אתה קצת "עצלן" נראה לי, ומחפש לקצר תהליכים. חבל. כל "חברה גדולה" שתפנה אליה, יהיה לה אינטרסט לכוון אותך להיכן שנוח לה. אם נגיד יש לה מספר נכסים שהיא לא יכולה להיפטר מהם באיזור מסויים, הם ישווקו לך אותו בצורה אטרקטיבית יותר. ישחקו עם הנתונים, יגזימו, ימעיטו.

תחליט אתה באיזה סוג איזור אתה רוצה לקנות, ואחרי תשאל "אנשים מהרחוב" שגרים במקומות ההם. האתר city data הוא מצויין, אבל הכוונה שלי היא הפורומים שבו - http://www.city-data.com/forum/. יש להם פורומים על פי מדינות ועל פי ערים, ושם אתה יכול להתייעץ. אחרי שקיבלת תשובות על מספר איזורים, לא להתעצל ולעשות את המחקר בעצמך. נתנו לך כבר מספיק אתרים שיעזרו לך לחקור איזור די לעומק. תלך גם לגוגל מאפס ותבדוק את השכונה - איך הבתים נראים, באיזה מצב הם, איזה אנשים רואים ברחוב, ועוד.

sagivi1

New member
תודה

אני לא יכולה להדגיש כמה חשוב לחפש לפי שכונה ספציפית ולא על פי עיר (וכמובן לא על פי מדינה).
קח את בירת הסיליקון וואלי - סן חוזה. העיר ה- 10 בגודלה בארה"ב מבחינת אוכלוסיה, והיא מקבלת ציונים לא משהו באתרים השונים, למשל כאן
https://www.areavibes.com/san+jose-ca/livability/?ll=37.33821+-121.88633
אבל בסן חוזה יש הרבה מאוד שכונות! יש שכונות יוקרתיות מאוד שם הבתים עולים מליונים, בתי הספר מעולים, והאוכלוסיה ברמה גבוהה. יש שכונות פשע ועוני. ויש גם כל הטווחים באמצע.
בערים קטנות, האתרים יספקו תמונה מלאה יותר.
אתה קצת "עצלן" נראה לי, ומחפש לקצר תהליכים. חבל. כל "חברה גדולה" שתפנה אליה, יהיה לה אינטרסט לכוון אותך להיכן שנוח לה. אם נגיד יש לה מספר נכסים שהיא לא יכולה להיפטר מהם באיזור מסויים, הם ישווקו לך אותו בצורה אטרקטיבית יותר. ישחקו עם הנתונים, יגזימו, ימעיטו.

תחליט אתה באיזה סוג איזור אתה רוצה לקנות, ואחרי תשאל "אנשים מהרחוב" שגרים במקומות ההם. האתר city data הוא מצויין, אבל הכוונה שלי היא הפורומים שבו - http://www.city-data.com/forum/. יש להם פורומים על פי מדינות ועל פי ערים, ושם אתה יכול להתייעץ. אחרי שקיבלת תשובות על מספר איזורים, לא להתעצל ולעשות את המחקר בעצמך. נתנו לך כבר מספיק אתרים שיעזרו לך לחקור איזור די לעומק. תלך גם לגוגל מאפס ותבדוק את השכונה - איך הבתים נראים, באיזה מצב הם, איזה אנשים רואים ברחוב, ועוד.
תודה
להפך, אני לא מתעצל, אני רוצה לחקור בעצמי ולראות בעצמי את מצב הערים והשכונה שאבחר.
במידה והייתי רוצה לקצר תהליכים כבר הייתי פונה לחברת נדל"ן שתעשה מה שהיא רוצה.
&nbsp
אני אשתמש בכל המידע שנתנו לי, אני לא ממהר לקנות נכס.....
&nbsp
המון תודה על המידע

אזורים בטוחים ובטוחים פחות בארה"ב

שלום
אני חדש ואני מעוניין בעתיד להשקיע בנדל"ן בארה"ב . אני התחלתי לעקוב בפורום ואמשיך , כל הכבוד שיש אנשים שעוזרים....

יש לי שאלה, האם המפה שצירפתי זה אמין באמת? (אזורים בטוחים ובטוחים פחות בארה"ב) אפשר להסתמך עליה?

בשלב הראשוני מה עליי לדעת לפני שאתחיל להשקיע? אין אפשר לקבל יותר מידע על הנדל"ן בארה"ב?

תודה, יום טוב....
שלום שגיב,
&nbsp
בטוח יותר ובטוח פחות זו הגדרה יפה. כמובן, אין דבר כזה בטוח מושלם במציאות.
&nbsp
ראה שיעור וידאו כיצד לעבוד עם כלי הAREAVIBES כדי לבדוק סביבת השקעה באופן ראשוני
http://bit.ly/2F9CadN
&nbsp
הנה אתרים שיכולים לספק לך מידע על אזורים ברמת מאקרו:
CENSUS.GOV
AREAVIBES.COM
CITY DATA
SPERLING BEST PLACES
ON BOARD NAVIGATOR
ZILLOW REALTOR TRULIA HOMES
ועוד
&nbsp
&nbsp
אתה צריך ללמוד הרבה עקרונות בסיסיים בנדל"ן והשקעות בכלל לפני שתחקור אזורים.
אזור בטוח לגור בארה"ב = פשיעה נמוכה, למשל. אגב כמו שאמרנו בטוח לא שווה מובטח. ובטוח שכדאי לך להבין אם אתה משקיע כדי לתפוס נכס באזור שאתה מתכון להגר אליו כי אתה מאמין שיעלה, או לצורך יצירת תזרים נדלן מניב או לצורך הגדלת הון עסקאות קצרות טווח, כי לכל מטרה יש אזור אחר מתאים יותר.
&nbsp
נכס בטוח להשקיע = במציאות אין כזה דבר. חוץ מפרסומות ואחיזות עיניים שיווקיות שם כן יש את זה איכשהו.
למשל, אם תקנה נכס במקום בטוח לגור בו בארה"ב במחיר מופקע, אז די בטוח שתיפגש עם הטעות הזו כשתרצה למכור. זה להמחיש הבדל בין אזור בטוח לבין עסקת נדלן שהיא ההיפך מבטוחה.
&nbsp
כאשר מדובר בהחלטת השקעה - יש החלטה נכונה ולא נכונה. זהו.
כאשר מדובר בביצועי השקעה - יש השקעה טובה ולא טובה.
&nbsp
יכולה להיות החלטה נכונה שתוצאתה השקעה לא טובה.
כי החלטה נכונה או לא נכונה מתייחסת לאיזון של כלל השיקולים להשקעה ברגע ההווה עם מידע נתון.
תוצאה טובה או לא טובה מתייחסת לביצועים עתידיים, והעתיד בהגדרה אינו ודאי.
כלומר, כמו שאמרנו אין דבר כזה בטוח. מ.ש.ל :=)
זה רק קצה הקרחון אבל אני מקוה שזה עוזר לך לחשוב מחדש על מה זה השקעות בכלל ונדל"ן בפרט.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

sagivi1

New member
המון תודה על המידע

שלום שגיב,
&nbsp
בטוח יותר ובטוח פחות זו הגדרה יפה. כמובן, אין דבר כזה בטוח מושלם במציאות.
&nbsp
ראה שיעור וידאו כיצד לעבוד עם כלי הAREAVIBES כדי לבדוק סביבת השקעה באופן ראשוני
http://bit.ly/2F9CadN
&nbsp
הנה אתרים שיכולים לספק לך מידע על אזורים ברמת מאקרו:
CENSUS.GOV
AREAVIBES.COM
CITY DATA
SPERLING BEST PLACES
ON BOARD NAVIGATOR
ZILLOW REALTOR TRULIA HOMES
ועוד
&nbsp
&nbsp
אתה צריך ללמוד הרבה עקרונות בסיסיים בנדל"ן והשקעות בכלל לפני שתחקור אזורים.
אזור בטוח לגור בארה"ב = פשיעה נמוכה, למשל. אגב כמו שאמרנו בטוח לא שווה מובטח. ובטוח שכדאי לך להבין אם אתה משקיע כדי לתפוס נכס באזור שאתה מתכון להגר אליו כי אתה מאמין שיעלה, או לצורך יצירת תזרים נדלן מניב או לצורך הגדלת הון עסקאות קצרות טווח, כי לכל מטרה יש אזור אחר מתאים יותר.
&nbsp
נכס בטוח להשקיע = במציאות אין כזה דבר. חוץ מפרסומות ואחיזות עיניים שיווקיות שם כן יש את זה איכשהו.
למשל, אם תקנה נכס במקום בטוח לגור בו בארה"ב במחיר מופקע, אז די בטוח שתיפגש עם הטעות הזו כשתרצה למכור. זה להמחיש הבדל בין אזור בטוח לבין עסקת נדלן שהיא ההיפך מבטוחה.
&nbsp
כאשר מדובר בהחלטת השקעה - יש החלטה נכונה ולא נכונה. זהו.
כאשר מדובר בביצועי השקעה - יש השקעה טובה ולא טובה.
&nbsp
יכולה להיות החלטה נכונה שתוצאתה השקעה לא טובה.
כי החלטה נכונה או לא נכונה מתייחסת לאיזון של כלל השיקולים להשקעה ברגע ההווה עם מידע נתון.
תוצאה טובה או לא טובה מתייחסת לביצועים עתידיים, והעתיד בהגדרה אינו ודאי.
כלומר, כמו שאמרנו אין דבר כזה בטוח. מ.ש.ל :=)
זה רק קצה הקרחון אבל אני מקוה שזה עוזר לך לחשוב מחדש על מה זה השקעות בכלל ונדל"ן בפרט.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
המון תודה על המידע
ובתור אחד שמשקיע (בבורסה) אני מודע לסיכונים שיש , ולפני שאני קונה אני בודק את הפוטנציאל של אותה חברה.
&nbsp
כנ"ל זה מה שאעשה בבחירת הנכס שלי. אנסה לרצות את שני הכיוונים שלי:
1.תחילה להרוויח
2.להגר ולהרוויח
&nbsp
כמובן שאין בטוח 100%, נשתדל שההחלטה תהיה הכי נכונה בשבילי :)
&nbsp
ושוב תודה על המידע, נחקור קצת וכמובן נחזור עם שאלות נוספות

מצוין אנחנו מחכים לשמוע ממך אבחנות ושאלות לאחר שבדקת

המון תודה על המידע
ובתור אחד שמשקיע (בבורסה) אני מודע לסיכונים שיש , ולפני שאני קונה אני בודק את הפוטנציאל של אותה חברה.
&nbsp
כנ"ל זה מה שאעשה בבחירת הנכס שלי. אנסה לרצות את שני הכיוונים שלי:
1.תחילה להרוויח
2.להגר ולהרוויח
&nbsp
כמובן שאין בטוח 100%, נשתדל שההחלטה תהיה הכי נכונה בשבילי :)
&nbsp
ושוב תודה על המידע, נחקור קצת וכמובן נחזור עם שאלות נוספות
מצוין אנחנו מחכים לשמוע ממך אבחנות ושאלות לאחר שבדקת

מצב
הנושא נעול.
למעלה