שלום

• פותח הנושא jotun
  • פורסם בתאריך

jotun

New member
שלום

לאחר חודש של שיטוט בפורום החלטתי להצטרף.מקווה שאף אחד לא מתנגד.

MetalFlameChild

New member
אם אתה :

שומע: LINKIN PARK LIMP BIZKIT KORN או כל נו מטאל או שאתה פריק יהיו שיתנגדו(אני לא). אבל ברוך הבא לפורמנו(הפורם שלנו) הקט. כמנהגנו :תכתוב את הלהקות שאתה שומע יום טוב אופיר

jotun

New member
אני לא פריק

למעשה אני שונא פריקים. אני שומע בעיקר דאף בלאק טראש פה ושם קצת האבי ופרוגרסיב ופאואר(לעיתים רחוקות שכן אני לא ממש מת על הסגנון).

יופי! רק חבל על הפאואר ..

אתה תשתלב פה . ברוך הבא!
הגמד

epitaph

New member
לרוב הפורום פה יש טעם דומה לשלך...

כמובן שיש כמה פריקים ואוהבי ניאו מטאל שאף אחד בפורום לא ממש מת עליהם.אה כן,ויש גם כמה ששומעים בעיקר פרוגרסיב שלא מבינים את הרמז שלא רוצים אותם פה.
"הפז"מ דופק ואני נדפק"

voodoo

New member
"אני שונא פריקים .."

מצד שני אני קורא לעצמי jotun שבטח גם ממש לא מתקשר לפריקים האלו מאין פלאיימס ( לא שזה דבר רע ..) אבל עדיף לא לסתור את עצמך .. השוודים האלו פריקים מוזרים ... להלן משוואה ( אני די בטוח שהיא עובדת על העיקרון ששאם תמיד עושה ) in flames = xPFOSx = love satan = very cool ( PFOS = הפריקים הגאים של שוודיה ! ..) בכל מקרה ...אומרים דת´ ( למה אף אחד לא תיקן ?! ) ואני בטוח שדי " תתקבל " לפורום הזה ... כי אתה שומע מוסיקה " מגניבה " ( heil thy statn = 666 is cool ! ) טוב...ביי

jotun

New member
למעשה א נו מכירים.

אתה מכיר אותי למעשה אני הוא האס ומצטער על הטעות.

jotun

New member
ישר דרך.|כן

תבין אני מכיר את voodoo אז אל תשים לב למה שהוא אמר בנוגע לאין פליימס הוא לא מת עליהם במיוחד.ונכון jotunהוא אחלה של שיר|

jotun

New member
תודה.

פשוט נמאס לי מכל הפריקים שמסתובבים פה והחלטתי להצטרף כדי להלחם במכה.

jotun

New member
אכן.

אכן כן הפורום זקוק לאנשים נורמליים(במיוחד לאחר פלישת הפריקים).

Kyen

New member
ומי אתה?

לא זוכר שראיתי אותך קודם... ? "טרללי טרללה יש לי מזדה כזאת |---| גדולה... גרררר" Kyen

למעלה