שלום...

Moran84

New member
שלום...

יש לי כבר כמעט שנתיים נוקיה 5110 ברשת אורנג´. מאז שראיתי באתר של נוקיה שיצא ה- 3310 אני רוצה לקנות אותו. ופה אני צריכה את העזרה שלכם - האם אתם ממליצים עליו?|סהדגש| לגבי ה- 3330, אני יודעת שהוא יותר חדיש אבל אני לא רוצה להוציא 31 שקל לחודש בשביל פלאפון. לאחים שלי יש מוטרולה טיימפורט והוא ממש טלפון גרוע שכל שני וחמישי הוא מתקלקל ככה שאני מעדיפה את נוקיה על גבי המוטרולה. אורנג´ הכניסה עכשיו גם כן למבצע משפחה מוטרולה T משהו (עולה 12 שקל לחודש), משעתם עליו משהו? ולגבי התזכורות של ה- 3310 זה כמו היומן של ה- 8210?

Moran84

New member
ה-ק-פ-צ-ה

אוספ... מה יצא לי מההדגשה.. טוב לא נורא, העיקר שאתם מבינים! אבל למה אתם לא עונים?!?!

oleg_kh

New member
אז ככה...

א. 3310 מכשיר מאוד טוב, מאוד איכותי, מאוד מומלץ (אפילו לי יש אותו חח). התזכורות לא דומות בכלל ליומן של 8210. אלה תזכורות תרתי משמע. יש מקום לעשר כאלה. רק כותבים משהו כמו "לצאת עם הכלב" קובעים תאריך ושעה והוא מצלצל. נחמד. הבעיה העיקרית של 3310 בעצם יש 2 והן המשקל (133 גרם) וחיי הסוללה הנמוכים מאוד (יום עבודה גג). חוצמזה מכשיר פצצה. ניתן לכתוב 3 הודעות sms כמו שכותבים אחת. כלומר עדיין משלמים על 3 אבל לא צריך לכתוב הודעה, לשלוח אותה ואז שוב להכנס ולכתוב את הבאה אחרי וכו´. יש רטט פנימי, מקום ל-7 צלצולים פרטיים, הודעות תמונה, שומרי מסך, פרופילים וכו´. מומלץ וזול יחסית. אני הייתי ממליץ לחפש בשבילו סוללת ליתיום בחנויות או ברשת כי הוא די כבד. עם סוללת הליתיום הוא ישקול רק 107 גרם משהו כזה. ב. המוטורולה הוא T-250, מכשיר די נחמד אבל מוטורולה. יש בו הרבה תכונות לא רעות אבל זה מוטורולה. ובשבילך לעבור מ-5110 במשך שנתיים למוטורולה זה יהיה הלם תרבות.

Moran84

New member
ומה לגבי הרטט??

תודה על התשובה המפורטת.. :) 1) הוא רטט שקט או רטט חזק? כי אני יודעת שהרטט ב- 8210 הוא מאוד שקט לעומת זאת הרטט ב5110 (עם סוללה אחרת), הוא חזק מאוד. בקיצר - מרגישים את הרטט ובקושי שומעים אותו? 2) לגבי המשקל לא מפריע לי כ"כ, הוא עדיין שוקל פחות מה- 5110 3)ולגבי ההלם ממעבר למוטרולה - זה עובר אחרי כמה זמן :) 4)לגבי הצלצולים - יש 42 צלצולים מולחנים ועוד 7 פרטיים או כולל ה- 7 יש 42? 5)לגבי הפרופילים - זה כמו ב- 5110? (שקט, מותאם אישית, חזק, צפצוף חלש וכו´) 6)ולגבי הסוללה - כמה זמן מחזיקה סוללת ליתיום? ועוד שאלה לגבי הסוללה: הסוללה שמשווקת עם המכשיר היא כמו הסוללה שמשווקת עם ה- 5110 (מבחינת זמן עבודה לא גודל) תודה!

oleg_kh

New member
תשובות

1. הרטט שקט מאוד אך עם זאת חזק (בינוני בערך) 2. אבל הקטע הוא ביחס גודל-משקל, ה 3310 יותר קטן אבל כבד. טוב שיקולייך. 3. לך זה לא יעבור... אחרי שנתיים של נוקיה... 4. יחד עם המולחנים זה 42. דהיינו 35 קבועים. 5. הפרופילים הם עם אותם שמות אבל ניתנים להתאמה אישית. אפשר לקבוע באיזה פרופיל יהיה רטט באיזה לא איזה צלצול וכו´. לכל פרופיל גם מגדירים שומר מסך משלו. ויש פרופיל ריק להמצאה אישית.. (פרופיל "סתלבט" :) ) 6. זמן העבודה של הליתיום זהה לניקל-מטאל רק המשקל שונה. בערך יום עבודה אני לא בטוח במספרים. מעשית זה בערך שעתיים דיבור ויום המתנה, משהו כמו 20 שעות אבל זה עם שימוש של הודעות, משחקים וכו´.

Moran84

New member
אני לא צריכה מספרים - הסוללה שלי

מחזיקה בערך יומיים בלי להטעין, וזו הסוללדה שבאה עם הפלאפון.. ותאמין לי שאין לי בעהי עם ההלם של מוטרולה כי לאבא שלי יש מוטרולה, סמסונג ונוקיה ואני זו ששמה זו זכרונות בפלאפון ומתעסקת לו עם הפלאפונים כל הזמן, ככה שזה ממש לא מפריע לי הקטע של חברות שונות, פשוט התרגלתי לנוקיה וביינתיים אני חושבת שהוא מאוד אמין

ashomer

New member
מ-ו-ט-ו-ר-ו-ל-ה

המוטורולה T250 הוא מכשיר פצצה!!! והוא מוטורולה מוטורולה כמו שצריך! אחד חדש, מאז זייצרו את המכשירים של אח שלך עבר הרבה הרבה זמן ומוטורולה למדה הרבה מאז! הT250 הוא מכשיר מצויין, אין בו הודעות תמונה אז מה יש בו מעל ומעבר תכונות שה3300 אף פעם לא חלמו עליהן, תוסיפי לזה עיצוב משגע, תאורה כחולה ואת המחיר הצויין של אורנג´ משפחה וקיבלת את הדיל הכי טוב בארץ!!! העיצוב של ה3300 לדעתי לא יפה ואף לא מקורי - חאלס אפשר גם לייצר מכישירים ששונים אחד מהשני! הוא כבד ועבה (בשביל מה את קונה מכשיר חדש? כדי שיהיה צעצוע חדש אבל גם כדי שיהיה נוח...ואם כבר את קונה אחד גדול יחסית לא עדיף לקנות אחד עם הרבה תכונות טובות). התפריטים שלו אממ... בדיוקכמו אלה שלך 5110 את אפילו לא תרגישי בשינוי... לגבי הפרופילים הם מעולים ב3300 את יכולה להגדיר פרופילים משלך בנוסף לאלה שכבר קיימים (חלש, חזק וכו). אם את צריכה מכשיר שיעבוד גם אם תכנסי איתו לים תקחי את הנוקיה אם לא אז עדיף משהו עדין יותר ויפה יותר כמו המוטורולה שלא כזה גרוע... את3330 אני לא מציע לך יש לו מתחרה ראוי וטוב יותר הסאמסונג 514!

reshef

New member
צודק! מוטורולה וסמסונג שולטים!!!

כולם נראים אותו דבר ויש להם אותם תפריטים! הייתי 3 שנים עם מוטורולה M.. אמנם הוא כבד..לועזי..מכוער..אין משחקים.. אבל.. לאף אחד אין אותו וכולם אומרים ´וואו מה זה הפלאפון (המכוער) הזה??´ ואפשר להגיד להם אפילו שיש בו משחקים ואינטרנט אבל הם בחיים לא יידעו שאין בו מכיוון שהם לא יודעים איך להשתמש בתפריטים!!!

AndrewV

New member
יש לך סים ???

אז אל תקני באורנג´ תקני ממשהו מכשיר טוב (שעיידן אין אותו באורנג´) תכנסי<a href ="http://www25.brinkster.com/orcom/tables.asp?subject=orange">לפה</a> מה זה לא רעיון יותר טוב

AndrewV

New member
סליחה הלינק פה !!!

http://www25.brinkster.com/orcom/tables.asp?subject=orange

Moran84

New member
אבל אם אני קונה דרך אורנג

אז יש לי אחריות על המכשיר......

Moran84

New member
תיראה- המכשיר שאני רוצה 3310

עולה אצלם 200 שקל יותר זול, אני מעדיפה לקנות דרך אורנג לקנות עוד קו, כי אני עוד מעט אצטרך להתחיל לשלם על השיחות שלי (הורים כבר לא ישלמו לי) אז אני מעדיפה לקנות, לקחת עוד קו שהשיחות שלו יהיו על חשבוני, אני חושבתצ שזה עדיף

AndrewV

New member
טוב תעשי איך שאת רוצה אבל ..

למה את צריכה מכשיר ? כדי לשחק או רק לדבר ?

Moran84

New member
אבל המכשיר שאני רוצה - 3310

עולה אצלם 200 שקל יותר זול, אני מעדיפה לקנות דרך אורנג לקנות עוד קו, כי אני עוד מעט אצטרך להתחיל לשלם על השיחות שלי (הורים כבר לא ישלמו לי) אז אני מעדיפה לקנות, לקחת עוד קו שהשיחות שלו יהיו על חשבוני, אני חושבתצ שזה עדיף

yli

New member
תזהרי מהקישור דווח הם מכשירי גנובים

דווח ממספר אנשים אשר קנו מאותו בעל האתר כי המכשירים היו גנובים והם נותקו לאחר זמן קצר!

למעלה