שלום

שלום

ברוכים הבאים לפורום הטרי טרי הזה. מקווה שכל מי שנתקל בקשיים כלכליים מכל סוג וסיבה ימצא כאן מקום שיעזור לו או לה להתמודד. להתראות, יעל

איתיהב

New member
ברכות לפתיחת הפורום.

בתקווה שיעזור לאנשים רבים , והלוואי שלא יזדקקו לו.( ושאת מנהלת יקרה תנהלי רק פורומים חברתיים) בהצלחה.

meytall0

New member
שלום, ומזלי שנפתח הפורום הזה...

(מה, יעל, פתחת אותו בשבילי?! וואו, תודה..) לא רציתי לכתוב בפורום הבית שלנו גם את צרותיי הכלכליות, אז טוב שנפתח הפורום הזה. מכיוון שזה פורום אחר אכתוב מעתה בשם מיטלל0. יש לי הרבה עצות לחיסכון, ואתחיל בעצה אחת גדולה, (מבלי לפרט): לעולם, אבל לעולם, אל תבטחו בשום אדם כשזה נוגע לכסף, ולא משנה עד כמה אתם חושבים שאתם מכירים אותו. מקווה שאעבור את התקופה הכלכלית הקשה שעומדת לפניי ואראה את האור בקצה המנהרה (כרגע אין ולו נקודה קטנה ממנו..) מיטל

rmmiri

New member
יישר כוח!

מקווה שלא יהיו כאן הרבה מדי קלייינטים...

mamajoni

New member
כול הכבוד!

אולי באמת זה יכול לעזור... לדוגמא אין לי עבודה... אני נשארת בבית ובעלי עובד ולומד ואני מאוד רוצה להביא עוד ילד לעולם!!! אבל יש לנו קשיים כלכליים..... יש המון התלבטויות... המון שאלות כלפי עצמי וגם אני לא ממש יודעת לנהל את התקציב הבית ככה שזה יהיה בהתאם להכנסות שלנו...

יוזמה ברוכה ביותר...

גם אני נמצאת במצב כלכלי לא קל אנחנו זוג טרי יחסית(שנה) בעלי עובד ולומד ואני מחפשת עבודה בית עוד לא קנינו כי מי יכול לחשוב על משכנתא...וכנראה שעוד חודשיים אנחנו חוזרים לגור עם ההורים ע"מ לחסוך כל המצב הזה דיי מיאש טיפ שקיבלתי:מי שרוצה עזרה בפרנסה מומלץ לקרוא את פ' המן בספר שמות פ' יז ניסיתי..מקווה שיעזור

ליא11

New member
הו! סופסוף זה עובד!

אז אני מברכת אותך טיפה באיחור, יעל, על פתיחת הפורום החדש, וכמובן גם אותך mitaly. טרם קראתי בפורום, אבל אני בטוחה שהוא יהיה מענין ומעשיר (אההמ, לא תרתי משמע)
בהצלחה! ליא

m i t a l y

New member
ברוכים הבאים לכולם

סוף סוף הגעתי לאחר שהמחשב בבית הושבת. מקווה שאוכל להיות איתכם ולא צפויות לי שוב (לפחות בימים הקרובים) בעיות עם המחשב.
ברוכים הבאים

מארס 29

New member
איזה רעיון נפלא לפורום,

מקווה שלא נצטרך אותו...
אבל אם כן נצטרך אותו, שנוכל להיעזר, בשעה טובה

P u s s i c a t

New member
בהצלחה ../images/Emo57.gif

מקווה שהפורום לא יצטרך לעזור להרבה אנשים הרבה זמן... ומקווה לראות פתרונות לא רק לחסוך אלא גם טיפים איך להוסיף הכנסות

למעלה