שלום.....

שלום.....

טוב, אני לא יודעת אם אני באמת מכורה... אבל אני והמחשב נורא נורא קרובות. יש לה שם, והיא מטופלת באופן קבוע..... וכשהיא מכובה אני מרגישה את העצב שלה. מוזר? אמיתי? אני לא יודעת. קראתי עכשיו באיזה אתר את ההגדרה של מכורים לאינטרנט... ומשם הגעתי לפורום הזה. אימג´ן... מזמן לא התראנו, מה שלומך? אז הגעתי לכאן כי אני באמת לא יודעת אם אני מכורה, או פשוט נורא אוהבת את המחשבת שלי... וגם כדי להגיד היי....... שלכם רוח,

שבילים

New member
היי רוח

טוב, אני מניחה שהתגובה הטבעית היא להפנות אותך למבחן ההתמכרות, אליו מופנה כל מי שמגיע לכאן, במיוחד לאור העובדה שאת לא בטוחה בכך. חוץ מהמבחן, נשאלת השאלה איך את מרגישה בנוגע להתמכרות? האם זה מקשה עלייך את התפקוד היומיומי? האם את מרגישה שאת סובלת מזה? ואגב: ההודעה שלך חמודה. אהבתי איך שאת מייחסת למחשבת שלך תכונות ייחודיות.

אמממ........

איפה המבחן? ברור שזה משפיע.. אני מעדיפה להיות במחשב מאשר ללכת לפגוש אנשים. או ללכת לעשות דברים שאני צריכה.... וזה גם סבל, כי אני מפסידה הרבה דברים ולמה? כי הייתי במחשב כי היו אנשים מעניינים בצ´אט כי היו הרבה און-ליין באי סי קוי וכו´ וכו´. כן, חלק מההתמכרות..... התכונות למחשבת. רוח,

e-magine

New member
לא ראינו אותך כאן חדשים

טוב לראות אותך. רוח תכנסי לקישורי הפורום ותחפשי שם מבחן עצמי בעברית בפרק מבחני התמכרות. תספרי לנו מה יצא לך, אם את רוצה.

למעלה