שלום

שלום

אני רוצה מאוד ללמוד ולהיות בסופו של דבר פסיכולוגית. אבל לפני שאתחיל את לימודי התואר הראשון,עולים בי החששות שמא,לא אסיים את לימודי בציון גבוה מספיק ולא אתקבל לתואר שני. האם החששות מוצדקים,לדעתכם?האם יש בהם די,ע"מ למנוע מאדם להתחיל את הלמידה? ואם,אכן אין ציון גבוה מספיק,מה אפשר לעשות לאחר סיום התואר ע"מ להעלות אותו? תודה על הסיוע.

למה להיות פסימיים?

אני לא אומרת שלימודי הפסיכולוגיה הם "לונה פארק",אך אם את אוהבת את התחום ורצינית לגבי זה,אין סיבה לחששות מוקדמות.

EdisonGirl

New member
ואז..

תגידי לעצמך שנמנעת מללמוד פסיכולוגיה, שזה התחום שאת רוצה מאוד לעסוק בו בגלל שחששת שלא תצליחי מספיק? את לא יודעת שאת לא תצליחי. בשביל זה את צריכה לנסות, ואם זה המקצוע שאת אוהבת- לכי על זה! האהבה שלך למקצוע תעזור לספק לך מוטיבציה להצליח.. אני לא יודעת איך זה הולך באוניברסיטאות רגילות, אבל באו"פ, שבה אני לומדת, התואר בנוי מקורסים ואפשר לשפר את הציון בכל אחד מהם..
בכל מקרה.

invisable

New member
לדעתי...

אם את באמת רוצה את זה, אל תוותרי. חששות זה דבר לגיטימי, אבל זה לא אמור למנוע ממך ללכת ולהיות פסיכולוגית. תרצי עוד כמה שנים לשבת ולחשוב, שפספסת את ההזדמנות להגשים את החלום שלך, בגלל החששות? זאת תהייה הרגשה הרבה יותר גרועה, מאשר ההרגשה שנכשלת או משהו כזה, אם בכלל. אני מציעה לך ללכת על זה, ואני מאמינה שקצת גישה אופטימית תעזור פה
בהצלחה|4ו|

לדעתי זאת שאלה מאוד לגיטימית

האם יש לך כבר ממוצע ציוני בגרויות? האם יש לך כבר ציון פסיכומטרי? איזה מתוך המסלולים בפסיכולוגיה מושך אותך?

למעלה