שלום...

שלום...

כבר לא קצת זמן אני מסתכל בפורום הזה... אני בן 17, ו... אוף אפילו לכתוב את זה לא קל... *sign* אמממ... אני לא כנה עם הסביבה שלי בקשר לנטיה המינית שלי. הנה. ככה קל יותר. בכל מקרה... זה בעיקר שלמרות שאני נמצא בסביבה תומכת וקשובה, אני עדיין לא מרגיש נוח עם הלבשת הגדרות עצמיות כאלו... אין מה לעשות, אפילו לאנשים הכי הכי נחמדים שאני מכיר, אפילו איתם אני לא מרגיש נוח לדבר על זה. לא שיוקיעו אותי חברתית, אבל זה יהיה קשה מדי. אני באמת מאמין שהם פשוט לא מוכנים לכזה דבר. וככה יוצא מצב שאני מפנטז על ללכת למקום אחר, לבד, ופשוט להיות מי שאני, לגלות מי אני בדיוק, בלי האנשים שמכירים אותי, שיש להםן תפיסה על מיש אני ואיך אני. אני בטיפול פסיכולוגי, מבחירה, כי פשוט הרגשתי שאני צריך לדבר עם מישהו, אבל בלי שתהיה לשיחות השפעות על החיים שלי. ו... כבר כמה חודשים, איזה חצי שנה אני בטיפול, ורק לפני חודש התחלנו באמת לגעת בנושא הזה. וזה לא היה קל, באמת שלא. לקח לי חודש לאגור אומץ ולנסות להגיד, וגם אחרי זה עוד לא קל. אבל לאט לאט. בכל מקרה, אני חייב להגיד, שכמה שזה יכול להישמע מטופש, ש"הכי גאים שיש" ממש עזרה לי להרגיש יותר נוח בקשר לעצמי. לדמויות הכי בולטות, בריאן ו(בשבילי, היות שהוא סקסי ברמה אלוהית) ג´סטין, לא איכפת. הן יודעות מי הן, איך הן, והן חופשיות לגמרי. זה כאילו שכל שבוע אני חי בחופש הזה. הבעיה שכבר 7 שבועות לא יצאתי ביום שישי!!!
טוב... אז... אני לא יודע למה בדיוק כתבתי את כל זה. קצת בשביל שתכירו אותי, אבל בעיקר בשבילי. תודה. מר מומין

Charlys Angel

New member
שלום גם לך! ../images/Emo20.gif

שלום, קראתי את הסיפור שלך והוא באמת מרגש. תאמין או לא, יש אנשים במצב שאפילו לא יכולים לדבר על מה שדיברת, כך שמה שעשית אתה באמת יכול להחשיב כקפיצת מדרגה כלשהי! חוצמזה, אתה מספר שבסביבה שלך אתה מרגיש נח, אז אולי כדאי לך לנסות לזרוק ככה רמזים ולראות איך מגיבים ולדעת באמת אם הם מוכנים לכזה דבר או לא, וגם אם הם לא מוכנים, אתה לא צריך לקחת את זה כל כך אישית. רק שתדע, שהסדרה הכי גאים עושה לי אותו דבר! במשפט אחד: סדרה מדהימה! אבל מתוק, 7 שבועות? יש וידיאו... לא נורא, בכל מקרה נעים להכיר אותך, ואתה תמיד יכול לרשום מה שבא לך בפורום (והאמת שגם לי זה עוזר), אז ניפגש בשמחות, אוקי?

זה לא בדיוק ככה

איך אני יגיד את זה? לא רק שלפי דעתי הם לא מוכנים... כלומר רובם, לפי דעתי יש אחד או שתיים שאולי אני כן יוכל להגיד, אבל הרוב הגדול לא רק שבטוח לא מוכנים אלא גם סתם טיפשים
וחוץ מזה, אני לא מוכן לכזה דבר. אלה אנשים שגדלתי איתם. אני עוד לא מוכן לסוג כזה של חשיפה בפניהם. וחוץ מזה בקשר לזה של לא לצאת... אני יוצא בימי חמישי, ורוב היציאות שלי תמיד, ללא קשר לטלויזיה, בימים האלו כי המעודונים היחידים שאני הולך אליהם עושים מסיבות לקהל מבוגר יותר בימי שישי. חוץ מזה שאני לא יכול להקליט כי הווידאו בסלון ובימי שישי אנשים ערים וזה סיכון... אבל לא נורא, אתמול ההורים יצאו לטיול וככה הקלטתי ויצאתי עם חברים. תודה על התגובה החמה! מר מומין

*GormE*

New member
אספר לך סיפור שקרה פה:

יש לי ידיד מאוד טוב, שלפני שנה כבר לא יכולנו יותר עם ההכחשה שלו, הרי כולם כבר ידעו- אבל לא מהבחינה הרעה, פשוט כולם פה ממילא גייז, אז פשוט הבהרנו לו שהוא נמצא בסביבה ממש לא עויינת, והוא נרגע מעט גם לפני זה- הוא היה מאוד לחוץ כל חייו והיום, מלבד האקצנטריות הנוטה לאוחצ´יות- הוא הרבה יותר משוחרר, יותר כיפי, האמת. אולי תבחן בשנית את הסביבה שלך, תבדוק את האנשים שלך אולי הם כן יקבלו את מה שיש לך להגיד להם.

לא כזה פשוט

אמממממ.... לא רק שהחבר שלך היה בסביבה עם גייז מוצהרים, הוא והסביבה הייתה קצת יותר בוגרת. אני לא מכיר, אישית, אף הומוסקסואל מוצהר. גם אף אחד מהחברים שלי. Keep in mind, אני והחברים שלי בני 17-16. לא בדיוק הקהל הכי בוגר ומבין בעולם. אני לא פוסל את האפשרות... כל מה שאני אומר שכרגע, לפי כל התחושות הפנימיות, ההגיון וכללללל הנסיבות, כרגע פשוט לא מתאים. לא יכול. וזהו. אין יותר מזה, ככה זה, עובדים על שזה לא יהיה ככה, אבל כמו כל תהליך וביחוד כזה נושא רגיש, צריכים ללכת לאט, צעד אחרי צעד. מר מומין

DJNYC

New member
הי מר מומין

אתה אומר שאתה לא מאמין שהם מוכנים לדבר כזה.. ולי זה נשמע קצת כמו תירוץ. ואני יכול להבין את זה, אבל אני חושב שאתה צריך לקחת אחריות ולהבין שהסיבה היחידה שאתה לא מספר להם זה כי אתה פוחד. זה לא בגלל שהם טיפשים ולא בגלל שהם לא מוכנים. לקיחת האחריות הזו היא נקודה מאוד חשובה. אני מחזק אותך על זה שאתה הולך לטיפול פסיכולוגי, ומקווה שיצרת עם הפסיכולוג/ית שלך יחסי אמון. זה נחמד לדעת שיש מישהו שהוא בעדך ולא ישפוט אותך. אין ספק שהסידרה עזרה לך, זה מראה לך שאומנם להיות אתה יכול לפרקים להיות "קשה" אבל אין ספק שזה אמיתי, והרי בזה מדובר. תהיה אתה, תהיה אמיתי ומה שיבוא תתמודד איתו. זה עדיף על לבזבז את הזמן על שטויות. נעים להכיר אותך מר מומין. באמת. דניאל

למעלה