שלום

MommyHug

New member
שלום

זו הפעם הראשונה שלי פה בפורום הזה, אבל אני משתייכת לפורום "בנות ללא אם" שמתקשר לכאן. אני בת 24. עובדת סוציאלית וסייעת בגן ילדים. חיה לבד כבר 3 שנים. אני עברתי התעללות כשהייתי בבית, כל חיי למעשה. כל הזמן מלווה אותי השאלה- מה היה עדיף- להמשיך ולחיות כילדה בבית שבו יש אלימות, אווירה של תוקפנות ואלימות ושנאה, אבל לפחות לסיים תיכון ולהישאר במקום מוכר, או לעבור למשפחת אומנה, פנימיה, או אימוץ. גם בגיל 24, ואני בטוחה שתמיד, אני מרגישה שחסר לי משהו. חסרה לי משפחה ויותר מכל אמא. אף פעם למעשה לא הייתה לי אמא ואין לי שום כוונה להיות בקשר עם האישה שהרעילה אותי וניסתה להרוג אותי. אתם יודעים מה הפנטזיה הכי גדולה שלי הייתה תמיד (ועדיין)? שתהיה משפחה, במיוחד אמא, שתהיה מוכנה לקבל אותי, להיות איתי, להיות אמא בשבילי ושאני אהיה בת בשבילה. גדלתי והפנטזיה נשארה. אבל היום, בשונה מאז, אני יודעת שקיים דבר כזה, וזה נקרא משפחות אומנה. יש כאן משפחות אומנה בפורום הזה? יש לי שאלה, קצת מוזרה, קצת משונה, אבל מהלב!!! יש כאן מישהי שהיא חלק ממשפחה, שיש לה ילדים או אין לה ילדים, שחושבת שהיא הייתה יכולה לקבל אליה בת חדשה?... אני לא מתכוונת למקום מגורים אלא לחברה, מקום שאני ארגיש שייכת אליו, שיעזור לי בקשיים שלי. פשוט נראה לי שהחלום יכול לההפך למציאות בכל זאת ולמרות הכל!... הלוואי!

לבחורה בת ה=24

את נוגעת בדברים מאוד כואבים. וכל הכבוד לך שאת מצליחה לשרוד וממשיכה הלאה ולמרות הכל את מוכנה לתת לאחרים חום ואהבה, כיוון שזה חסר לך במשך כל השנים את יכולה להבין הכי טוב כמה זה חשוב כמוביל עיקרי בחיים. הדילמה שאת מעלה היכן הכי טוב להמשיך את החיים, כן זה דילמה רצינית, תלוי בבן אדם עצמו, כיוון שעל כל אחד הדבר משפיע בצורה שונה. צריך להכיר טוב מאוד את הנפשות הפועלות כדי להחליט איפה הכי טוב לגדול. אני מקווה מאוד בשבילך שתמציאי משפחה שתסכים לאמץ אותך. אולי כדי לך ליצור קשר עם הקיבוצים. בכל אופן הסיפור שלך מאוד נוגע ללב. שתהיה לך שנה טובה וקלה יותר.

ניל´´י

New member
שלום לך חיבוק של אמא...

קראתי את מה שכתבת וליבי נקרע! אם את גרה באיזור המרכז ואת ניידת את מוזמנת אלינו לעשות את ערבי החגים, ערבי שבת וכו.... הבית שלנו תמיד מלא והומה.... ילדים ביולוגים, אומנים, אמא קשישה עם המטפלת שלה ו 5 כלבים.... ותמיד עוד כמה אושפיזים.... ניל"י.

MommyHug

New member
וואו! אני אשמח!../images/Emo39.gif

כן אני גרה במרכז, וניידת (
) ואני מאד אשמח
איזה כייף!

MommyHug

New member
יש לך ילדים אומנים בבית?

באילו גילאים? ובאילו גילאים שלך?

ניל´´י

New member
הילדים....

ביולוגים: תאומים (בן ובת) בני 30 בערך, ו בן נוסף בן 29 בערך. אומנים בעבר: בת בת 30 בערך הפכה אותנו לסבא סבתא.... אומנים בהווה: בת בת 16, בת בת 14 ואחותה בת ה12, תאומים בני 9 וקצת. ו 5 כלבים. ניל"י.

MommyHug

New member
וואו! מדהים! אשרייך!!!

ותודה על ההזמנה!
אני אקח אותה, אם זה בסדר (יש לך זמן להתחרט...
)

ערב טוב

קראתי את דבריך שוב ושוב, ומרגישה תוך כדי הקריאה את הכוח הטמון בך את החוסן הנפשי לצד הרגישות. בנוגע לדילמה שאת מעלה פה, אןי תשובה אחת חד משמעית יש צדדים לכאן ולכאן. אני רואה שניל"י המקסימה הציעה... אני אשמח גם ליצור קשר חגית

MommyHug

New member
תודה רבה! ../images/Emo140.gif

כן, ניל"י הציעה ברוב טובה, וקצת קשה לי להיעזר אבל אני אפנה אליך. מאיפה את? יש לך ילדים? את היית באומנה?

אני מאשדוד

בקרוב אני עוברת לצפון. אין לי זוגיות כך שעדיין אין לי ילדים. אני בת 25 עוד 3 חודשים. אני גדלתי באומנה. שיהיה שבוע טוב לבינתיים חגית

אין לך מושג עד כמה אני מזדהה ....

מקווה להגיב לך בפירוט מחר. את בטח שמה לב מה השעה, ומבינה שאני שפוך מעייפות. תהיה חזקה נשמה, אם את צריכה משהו אני פה. או במסר אישי. חוויתי גם אני ילדות מאוד מאוד קשה. ואני בן 21 כיום.

למעלה