שלום!

yaaraher

New member
שלום!

הפנו אותי לכאן מפורום רפואה משלימה..
השאלה שלי היא מה מסמלת הקשת ברגל, ורגל ימין בכלל?

avorly

New member
yaarher, ברוך הבא בצל פורומינו

הקשת מסמלת בכללית מאד את עמוד השידרה. רגל ימין מסמלת את הצד הגברי יותר.

yaaraher

New member
תודה

יש לי קשת גבוהה (ההיפך מפלטפוס). רופא אמר שזה מלידה, יכול להיות שזה כן משתנה? איך זה יכול להשפיע על הגוף? ומה אפשר לעשות?

avorly

New member
yaarher,

המצב ההפוך לפלטפוס נקרא הולפוס. ישנו מצב שהולפוס יגרם גם מפגיעה ריגשית במקלעת השמש, אך כמו שאמר שלומי- צריך בהחלט לראות את כל כף הרגל. יש אפשרות להעלות צילום או ציור של כף הרגל?

csh018

New member
קשת בכף רגל

במידה ויש שוני בין הקשתות בכל רגל יש למטפל בעיה בעמוד שידרה. הקשת עצמה עוזרת לנו במעברים בחיים ואם יש בעיה בקשת קשה לו לאדם במעברים בחיים. מעבר בין עונות מעבר בין תקופות (תינוק ילד נער....) גן בי"ס צבא.... או כמו שהרבה נשים סובלות מגיל המעבר.......... הקשת תפקידה לעזור לנו לבלום ארועים בחיים או התחכות שלנו עם החיים. בקשת גבוהה אין ירידה של הקשת בזמן הליכה - זה גורם לאדם להדחיק את הזכרונות שלו. הסיבה: או שיש לו מה להדחיק, או שהוא כ"כ רגיש שלא יכול להתמודד עם בעיות. בנוסף בד"כ שהקשת גדולה ישנה גם החצנה של האדם. בכל מקרה צריך לבדוק הכל יחסי לשאר כף הרגל וליחס בין כפות הרגלים. בהצלחה שלומי

tomerit

New member
ועוד שאלה על הקשת

שלום
ואם יש פלטפוס מדובר על מצב בו אדם כל הזמן עובר מדבר לדבר בחייו? אשמח לקבל קצת יותר הרחבה תודה

csh018

New member
לא, פלטפוס לא אומר לנו שאדם עובר

מדבר לדבר בקלות אלה זו קריסה של האדם. האדם עמיס על עצמו מעל ומעבר עד שברי הליכה אצל חילים במסעות לדוגמה מכאן שאדם עם קשת תקינה וגמישה יכול בקלות לעשות הרבה מעברים בחיים. שלומי

למעלה