שלום :)

DeAth ScrEaM

New member
שלום :)

רציתי לדעת בנוסף למה ששאלתי בדף אם העצלנות שלי בולטת

Lyser Frequence

New member
בואנה הבנאדם הזה פשוט דפוק...

הוא לא מבין שאני קולט אותו חופשי...מפגר רצח..

DeAth ScrEaM

New member
הממממ

ועל סמך מה אמרת את כל זה

Lyser Frequence

New member
אהה...

התחיל לעניין אותך איך אני קולט אותך ? סמוך עלי אני קולט.. - אתה בנאדם כישרוני...אבל אינטואצייה רואה איפה שאחרים לא..ואני..כבר הבנתי אותך... - מקווה לפחות שאתה נהנה...

DeAth ScrEaM

New member
../images/Emo4.gif

אם לא שמת לב אני בת ובכל לא הבנתי כלום מה שכתתב אבל שיהיה

shamon51

New member
יאנקה

נראה שאת מחפשת צומת לב קצת באופן "נואש" ואולי מנסה למצוא חן בעיני אחרים יותר מדי. החתימה הגדולה מראה על רצון להראות גדולה ולעשות רושם מי יודע מה
אבל
כתב היד בסך הכל בוגר ולא מתפרע אולי קצת דיכאוני (לא נורא בהתחזב בגיל) שמעון

DeAth ScrEaM

New member
המממ

האמת היא שזה די נכון למרות שבזמן האחרון זה בא עם מצבי רוח מסויימים אבל בגול נכון :) הממ ומה זאת אומרת דכאוני

ממש מעניין, הרבה לפני שהגבת, בחר

מישהו אלמוני לגביך לכתוב דברים ממש לא נעימים בהקשר שלך, איך לא עלה בדעתך לשאול את זה שבחר ללא סבה נראית לעין להשתלח ולהעליב אותך ככה, למה הוא כותב לך כך? מה עשית לו שהוא ככה מתייחס ועושה לך קבלת פנים כזו. אולי תסבירי איך זה שדברים כאלה עוברים עליך בכזו אדישות/טבעיות התעלמות מכוונת. איך זה שאת לא מבקשת ממנו הסברים להתנהגותו, לא תובעת התנצלות, לא מבקשת את עזרתו של מנהל הפורום בהעמדת החוצפן במקומו וממשיכה כרגיל כאילו לא קרה דבר? חשוב לי לשמוע את עמדתך כדי שאדע איך לנהוג בפורע הסדר הזה.

DeAth ScrEaM

New member
אההה

אתה בטח דבר על Lyser Frequence אז המממ האמת היא שלדברים כאלה אני לא מתיחסת פשר להגיד הרבה דברים באינטרנט

למעלה