שלום...:)

שלום...:)

חדשה כאן.. לא מזמן התחלתי לשמוע את ירמי גפלן והבנתי שהוא ענק!!!! ויש לי 2 שאלות.. שבוע הבא הוא מופיע בפאב האלפנט בקרית חיים אולי אני הולכת,ובגלל שלא הייתי באף הופעה שלו אז רציתי לדעת אם שווה ללכת? וגם אם יש שירים ספציפיים שהוא שר בהופעות..? ועוד שאלה.. כמה אלבומים יש לירמי? ואם אפשר את השמות שלהם בבקשה תודה,ויום טוב:) happy new year

ben4ever

New member
אם כדאי ללכת להופעה של ירמי?

אז התשובה היא כן,כן,כן,כן,כן,כן....ירמי הוא אחד הפרופורמרים הכי טובים הארץ, כל הופעה שלו היא חוויה בפני עצמה. אז התשובה היא.....כן,שווה ללכת
לגבי השירים שהוא מנגן,אני יכול לציין כמה ספציפיים שהוא תמיד מנגן:תתחיל מאפס,אני אשתנה,מחפשת,מודדת,הדפוק הזה,לטוב ולרע,מדוע לא באת. ולגבי השאלה האחרונה:לירמי יש 4 אלבומים מקווה שעזרתי

ברור שכדאי ללכת להופעה של ירמי!!!

ואפילו חובה!!! חחח.... לא באמת- אם אני הייתי גרה באיזור ברור שהייתי הולכת... וגם אם זה לא היה באיזור שאני גרה והיה לי אוטו אז הייתי הולכת, זאת ממש חוויה!! ירמי הוא זמר כל כך מוכשר ובנוסף על כל השירים והלחנים המדהימים שלו הוא באמת נותן הופעה מ-ע-ו-ל-ה!!! בקשר לשאלות האחרות ששאלת אז לירמי יש 4 דיסקים (לפי הסדר): ירמי קפלן והפרחים, "בוקר טוב", "לרע ולטוב" (שקניתי לפני כמה ימים כי הוא סוף סוף הגיע לצליל וזה הדיסק הכי מהממם ששמעתי בחיים שלי!!! רציני....) ו"הזמן האבוד" קרוב לוודאי שהוא ישיר את כל השירים מ"הזמן האבוד" בגלל שזה במסגרת סיבוב ההופעות של הדיסק אבל הוא בנוסף גם ישיר את כל הלהיטים: קולה וברה, מודדת, כבר עכשיו, הדפוק הזה, מדוע לא באת וכו'... אני לא בטוחה בקשר לגלי אבל יש מצב... תהני!

שלמונזה

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif../images/Emo168.gif

לדעתי אין ספק ושווה שווה שווה בהחלט ללכת להופעות של ירמי!!! אני הלכתי בפעם הראשונה להופעה כשלא הכרתי את כל השירים ובכל זאת נהניתי. רוב השירים שבהופעות הם בד"כ מהאלבום האחרון שלו "הזמן האבוד". הפליי ליסט לא קבוע ומשתנה לעיתים כך שיש סיכוי ל"כבר עכשיו" לגבי גלי פחות נראה לי. והשאלה על האלבומים תשובה כאן

shmupiii

New member
ברוכה הבאה לפורום

את יכולה לפני ההופעה או במהלך ההופעה לבקש מירמי שישיר את גלי אני בטוחה שהוא יסכים מקווה שתהני פה :)

r e u t 123

New member
שלום שלום שלוםםםם../images/Emo9.gif

שווה מאוד מאוד מאוד מאוד ללכת להופעה של ירמי.. האנרגיות שלו בהופעות והכימיה עם הקהל היא לא נורמאלית! שווה בטירוףףףףף. הממ האמתי בגלל שאני לא הייתי עדיין בהופעה מלאה של ירמי(אבל אני אהיה בכפר סבא) אז אני לא יודעת בדיוק מה לענות לך בקשר לשירים.. בכל מקרה לירמי יש 4 אלבומים: 1. ירמי קפלן והפרחים 2. בוקר טוב 3. לרע ולטוב 4. הזמן האבוד

r e u t 123

New member
בלאט! אני כותבת דברים שכבר אמרו..

זה מה שקורה כשלא קוראים את התגובות של האנשים לפני זה!:\

EndlessRoad

New member
ברוכה הבאה!

אז.. כבר ענו לך על כל השאלות אני רק אדגיש את מה שכבר אמרו: כן, שווה מאוד ללכת! אני מבטיחה לך שתהני!
וחוץ מזה, ברוכה הבאה לפורום תהני ושנה אזרחית טובה.

נ ע ם 7

New member
ברוכה באה.. (=

כדאי לך ללכת אין מצב שלא תהני ירמי מדהים והוא נותן הופעות מדהימות ותספרי לנו אחר כך איך היה...

למעלה