שלום!

contessa

New member
שלום!

אני אור, טבעונית בת 16 מת"א
יש לי קוקטלית צהובה בת כ 4 חודשים, קוראים לה ביטי והיא חמודה נורא!
אני לא יכולה להעלות תמונות משום מה.. הייתה כאן תמונה של קוקטלית על טישו ויש לי בדיוק תמונה כזאת שלה! חשבתי לי שזה נראה כמו הפרסומת של הכלבלבים כשהיא עמדה על הטישו אז צילמתי אותה ככה
הכנפיים שלה קצוצות לצערי מאז שקיבלתי אותה ומאוחר יותר היא גם שברה כנף אחת, אבל הכנפיים גדלות והתעופה שלה ממש משתפרת. היא נורא קשורה אליי וגם אני אליה ואני מסתובבת איתה ברחוב על הכתף. היא צפור די חופשיה סה"כ ונורא חמודה..
זהו בינתיים.

ברוכה הבאה../images/Emo39.gif

והקוקטלית שלך נשמעת מקסימה, נשמח לתמונה אם תצליחי להעלות.

mali24

New member
../images/Emo118.gif התוכית נשמעת מקסימה....

אבל תשמרי עלייה מפני חופשיות יתרה.... מסוכן בשבילה להיות חופשייה בחוץ... וגזירת הכנפיים, נעשית לטובתה בלבד!!!

contessa

New member
תודה לכל המגיבות ../images/Emo13.gif

היא לא חופשיה מדי ואני ממש לא מפחדת שהיא תברח, היא כמו הבת שלי ואם לא הייתי יכולה להרשות לה את החופש הזה לא הייתי מגדלת אותה כי לא הוגן לגדל אותה בכלוב קטן.. אני ושבת שגזירת הכנפיים זה מטריד וטראומטי גם אם לא כואב, התוכון שיה לי לפניה לא היה קצוץ כנפיים והסתובב חופשי בבית והיה בא כשקוראים לו, אני לא חושבת שיש דבר כזה חופשיות יתרה כשנותנים להם חום ואהבה ומספקים את כל צרכיהם.. די עצוב לי לראות אותה מנסה להתעופף ולא ממש מצליחה, אבל היא הולכת ומשתפרת
תודה על העצות בכל זאת!

סוסxסוס

New member
אני מסכימה איתך

אני פשוט לא יכולה לגזור לתוכון שלי את הכנפיים אחרי שכל היום הוא עף, פתאום הוא יגלה שהוא לא יכול לעוף אלי או אל אמא שלי והוא בטח יהיה מאוד מתוסכל ומסכן שכל הזמן ינסה לעוף והוא לא יצליח והוא יצפצף...

mali24

New member
../images/Emo128.gif זה פשוט לא נכון!!!! ../images/Emo128.gif

הוא לא נהיה מתוסכל, הוא פשוט לומד להשתמש ברגליים, ללכת לאן שהוא רוצה להגיע, התוכית שלי אפילו לא מנסה לעוף. והיו לי גם קוקטיילים מוחתמים בעבר וגם הם השתמשו ברגליהם.... בזה שאתן לא גוזרות להם את הכנפיים, אתן חושפות אותם לסכּנוֹת וחבל... תקראי קצת למטה את מה שסיפרתי על מה שקרה לקוקטייל שלי ותביני...

contessa

New member
ממה שאני יודעת..

אולי זה תלונ באיזה גיל עושים את זה, ג'וליאן, התוכון הקודם שלי היה חייב לעוף, הוא נורא אהב מקומות גבוהים, לעמוד על הווילון ועל המראה של האמבטיה ולריב עם עצמו, אני חושבת שאם הייתי גוזרת לו את הכנפיים אחרי שהוא יודע איך זה לעוף הוא היה נהייה ממש עצוב.. גם לא נעים לי לראות את התלות שלביטי יש בי.. אני שמחה שהיא איתי ועליי אבל הייתי נהנית נורא אם במקום לרוץ מהחדר היא הייתה עפה אלייץץ

shablulit20

New member
אור!../images/Emo36.gif

היי אור :) סתם רציתי להגיד שמשום מה נראה לי שכל הקוקטיילים אוהבים לעמוד על טיושיואים , זה כנראה עושה להם את זה כי גם הקוקטייל שלי עושה את זה כול הזמן (טוב, כל הזמן אני אלרגית אז כל הזמן אכן יש טישיו
. סתם מצחיק לשמוע שעוד עושים את זה , בדיוק לפני איזה שעה החלטתי לעשות לו כמה תמונות והוא לא אוהב שמצלמים אותו בכלל - קיצר , הוא עמד על הטישיו ורציתי שהוא יסתובב אז הבאתי לו קיסם כזה של אוזניים שהוא כמובן-מת על זה הכי שבעולם , פתאום הוא קלט את הקיסם הזה ממרחקים וכל כך היה להוט להגיע אליו שהוא נפל מהטישיו והתהפך !! דיי !! לא ידעתי אם לצחוק או לבכות , שלא יעלב :*) אבל זה היה כל כך חמוד!! טוב נו , מסכן שלי :)

contessa

New member
חיחיחי ../images/Emo13.gif

גם לי יש כל הזמן טישו כי אני די מצוננת כרונית.. בעעע. אבל ביטי ממש אוהבת להצטלם, אחותי לומדת צילום וצילמה כמה תמונות יפות שלה
. גם היא לפעמים מתהפכת ואז יש לה מין הבעה כזאת של "היי, מה קרה פה הרגע?" איך קוראים לשלך?

shablulit20

New member
../images/Emo110.gif אזזזזז

קוראים לו זולי :) כמו הילד האבוד מהמחזמר של פיטר פן -הישן ישן עם חנוך רוזן :) נוסטלגיה תמידית. הוא לא יכול שניה בלעדיי ורודף אחריי לכל מקום ,ככה שבימים רעים אני ממש מתעצבנת
עליו ואז נזכרת ...אהה...הוא תוכי. אבל הוא מקסים, ויש לו אופי כל כך מצחיק וטוב כזה שאפילו אם אני בוכה הוא ישר רץ אליי! כן ,בכיתי לפני שעה
אה,וגם אני לא אוהבת לגזור לו -הוא כבר כמעט בן שנה ,וכשגזרתי לו פעם קודמת הרגשתי שהוא לא מבין מה קורה והיה לי נורא עצוב שהוא לא הצליח להגיע לאן שהוא רצה . גם ככה אנחנו בעצם מגדלים אותם "בשבי" בצורה זו או אחרת , אני לא אוהבת להגביל אותו, זה כמו שהיו חותכים לי את הרגליים כדיי שלא אברח, פשוט נוראי , אבל כן .. אם את מסתובבת איתה מחוץ לבית גם ; אז יש מקום לשקול את זה.. אני למשל עשיתי לו צמיד קטן לרגל שאפשר יהיה לחבר אליו שרשרת קלה שלא יברח במקרה ואני איתו בחוץ .. BTW!!! גם אני מת"א :) יאייי

contessa

New member
נשמע ממש ממי!

חשבתי על עניין הצמיד, אבל לא נראה לי שהיא צריכה אותו, גם כשאנחנו בחוץ היא לא מנסה לקפוץ או להתעופף, שמתי אותה על הרצפה בגינה והיא חזרה אלי.. מהמובן הזה אני משערת שקציצת הכנפיים ושבירת אחת מהן ממש הקלו עליי וקיצרו תהליכים... אני מרגישה ממש כמוך בעניין החופש!
מאיפה בת"א?

למעלה