שלום!!!

EarthWind

New member
אממ...

אני לא יודעת בדיוק איך אבל זו ברכה לא לדעת את הגלגול הקודם אתה יודע למה אנחנו לא זוכרים את הגלגול הקודם? כי זה פשוט יפריע לנו ... לדוגמא מישהו חולם על הגלגול הקודם שלו ובו הוא נמצא בשואה ועורכים בו ניסויים...בגלל זה עדיף לא לדעת כי כשיודעים עלולים להיזכר ברגעים טראומטיים. תחייה את חייך. תנסה שלא לדעת. אולי אם תנסה כל הזמן לפני השינה לחשוב "אני הולך לחלום על הגלגול הקודם שלי" זה יכול לפעול. אולי זיכר בדבר מה לאחר מספר פעמים, אם אתה באמת רוצה בכל מאודך...

שחר 13

New member
בדיוק בגלל זה אני רוצה לדעת...

אמא שלי זוכרת שהייתה בשואה......... ואני רוצה לדעת אם זה נכון ואם לא אז היא תעזוב את זה..... אז אם מישהו יודע שיטות אז שיכתוב לי......

I am a freak

New member
גלגול רודף

ישנם מצבים בהם יש לך פלאשבקים מהגלגול הקודם שלך. אני למדתי שפלאשבקים מהשואה לא מחייבים להצביע על כך שזה היה הגלגול הקודם שלך. תשאל את אמא שלך איך היא חווה את זה- אם היא תגיד שבשחור לבן.... סימן שזו "סתם" טראומה מהשואה ואין לה שום קשר לגלגול הקודם של אמא שלך. [שוב, זה רק הנסיון מדבר כאן]. שבת שלום, הפריק.

Swicca

New member
למה אתה מתכוון ב ...

.... "סתם טראומה" ... מה זה אומר בדיוק ?! איך היא אמורה לחוות משהו שהיא לא הייתה בו ... ?! ..
(סתם מתוך נסיון להבין את מה שאמרת ... :p )

נדמה לי שהוא התכוון... ../images/Emo62.gif

לזה שאם הזכרון שלה בצבעי שחור-לבן אולי זה פשוט קטע מסרט על השואה שהיא ראתה ולא בהכרח זכרון מהגלגול הקודם.

I am a freak

New member
אני לא יודע מה הקשר שלך לשואה-

אבל, כשסביבך יש סבים וסבתות שהיו בשואה, ברחו ממחנות השמדה ומחנות ריכוז וסבלו מרעב ומעינויים- למרות שלא היית שם וחווית את זה בעצמך- זה עדיין משאיר לך צלקת קשה, רק בגלל העובדה ששמעת סיפוריים מזוויעים אלה. מקווה שהנקודה הובהרה... הפריק.

d o n o

New member
היי

אין פיתרון מהיר לשאלתך. אתה יכול להיכנס לכל חנות ספרים שמכבדת את עצמה ולקרוא קצת על גילגולי נשמות בחלקם יש מדיטציות שמטרתן חזרה אחורה בזמן, בחלקם יש רשימות של מטפלים בגילגולי נשמות. מטפלים בגלגולי נשמות ע"י הבאת הגוף לרגיעה מאוד עמוקה אבל מודעת - זה לא משהו חד פעמי אלא מספר מפגשים. הכי פשוט תעשה חיפוש ברשת של "גילגול נשמות" ותראה מה תמצא בהצלחה

למעלה