שלום :)

שלום :)

עמ``י עש``ו וואוו באיזה קצב הפורום מתמלא :)... באתי לאמר תודה על הקישורים שנתת וכבר זה עבר לדף השני ועוד שנה כשיהיות 193478 עמודים מישהו יעבור על הארכיון ויראה ש``ילדת ירח`` כתבה את ההודעה השלישית איזה כיף לי :) הסתכלתי על הלוח בגרויות עכשיו ואין לי בגרויות בשבועיים הקרובים ככה שאני יכולה לחלום בשקט :) ראיתי חלק מהתגובות ורציתי להוסיף משהו, אני כמעט כמעט לא זוכרת חלומות <היה לי בערך אחד לחצי שנה נוו קידינג...> וכשהתחלתי לכתוב חלומות בפורום חלומות זה הפך לאחד לחודש :) ועכשיו פתאום אני נזכרת בשברי חלומות קטעים קצרים מחלום הזה או אחר אני עדיין מפחדת להתחיל לחלום חלומות צלולים כי... היו לי 2 חלומות כאלה פעם <נראה לי שהם מוגדרים ככה> שפתאום קלטתי שאני בחלום <כי הם היו נורא מפחידים שהעדפתי להאמין שאני חולמת> ואז עשיתי מה שרציתי אבל מה שרציתי היה להחזיר את השקט על קנקנו את כל הבלאגן שהיה לסדר ולשכוח את החלום וזה לא היה כמו המציאות זה היה אפל ושחור כמו כל החלומות <למה אין לי אף פעם אור זוהר כמו אור יום בחלומות?> תראה איזה מגילה כתבתי לך :) אם הגעת עד פה... :) המשך יום יפה נטלי

Variety

New member
זכירת חלומות ועוד...

אהלן, ראשית, תודה על המחמאות. אם את רוצה, תקראי לי גיא. (אפשר לקרוא לך נטלי?) בקשר לזכירת חלומות. זה לא מספיק לרשום חלומות בפורום, את צריכה יומן חלומות, מחברת מסודרת שבה כל יום את כותבת את החלום שלך ואת התאריך ולהשאיר מקום מרווח להערות בין חלום לחלום על מנת שאפשר לכתוב פירוש או הערות. יומן חלומות זה הבסיס לחלימה צלולה מסודרת, מה יקרה אם יהיה לך חלום צלול ואת לא תזכרי אותו? אולי יש לך כל לילה 2 חלומות צלולים ואת לא זוכרת אותם?! לכן את חייבת יומן חלומות. עוד על יומן חלומות תמצאי באתר של אלון ברמן http://lucid.up.co.il בקשר לחלום שלך, זה שהיה מפחיד והבנת שאת חולמת; באמת, כל מיני אנשים שדיברתי איתם, ברגע שיש להם סיוט, הם רק רוצים להתעורר אבל הם לא מבינים שאם הם יודעים שהם חולמים, הם יכולים להלחם חזרה במפלצת, או פשוט לעבור למקום אחר ולהנות, נניח בחוף ים יפה על אי. בקשר לזה שהחלום היה חשוך, זה יכול להיות הרבה דברים, בד``כ בבוקר כשיש שמש, זה משפיע עלינו כי החדר מואר יותר והמוח יכול לפרש את זה כשמש בחלום, מה שזה באמת במציאות, כי אם בלילה את עוצמת עיניים את רואה שחור, ואם ביום, אז רואים אדום. אני חושב שזה משפיע, יכול להיות שזכרת את החלום כשהיה עוד חושך אבל אפשר לשנות את זה, בחלום צלול, תגידי ``ויהי אור`` או שתעשי תנועה עם הידיים שתגרום לשמש לעלות ולהאיר את החלום. בהצלחה, Variety-

בטח אפשר לקרא לי נטלי :)

עמ``י עש``ו שלום גיא אבל לא הבנתי אם יש לי בלילה חלום צלול אז למה אם אני אכתוב אותו במחברת משהו יגרום לי לזכור אותו? אם אני לא זוכרת אז לא יעזור אני לא זוכרת... המשך יום יפה חלומות ציבעוניים נטלי

שחר.

New member
למה שחור

כאשר תוקף אותך פחד מן החלום המודע שלך מעביר את סביבת החלום לסביבה המפחידה הכי מוכרת: חושך,לילה. היו לי חלומות אשר החלו באור יום וכאשר קלטתי שאני חולם והתחלתי לפחד היום התחלף לילה אפל ואיבדתי שליטה על החלום. פעם באה שזה קורה תנסי פשוט להרגע ולזכור ששום דבר לא יכול לפגוע ושאת השולטת ותראי איך הלילה מתחלף ליום בלי שאת אפילו שמה לב. הפחד שלך מן החלומות בהחלט מובן גם אני ,למרות שהיו לי הרבה חלומות צלולים, עדיין חושש לקראת לילה בו אני מכין עצמי לחלום כזה ולעיתים אף נתקף פחד בחלומות עצמם. בהצלחה.

אבל רוב החלומת שלי ככה

עמ``י עש``ו רוב החללומות שלי הן אפורים כאלה ואין או יום כמו בערך סביבות השעה הזו <שניה אני בודקת שאני במציאות...כן אני במציאות :)> גם מה בנקרא יום הוא לא עם אור זורח ככמו בבוקר אתה מבין? נראה לי באמת אולי זה בגלל ההשפעם של הלילה החושך על העיניים... המשך יום טוב נטלי

למעלה