שלום!!!

מצב
הנושא נעול.
הסברתי באחת מההודעות הקודמות

הכנות ארוכות למדי
התחנה נמצאת בדיוק באותו מצב כבר קרוב לשנתיים.
שהקמת תחנת וולפסון מתבצעת ב 2 שלבים: שלב א- הרציפים שלב ב- בנין התחנה לא מדובר בבניה שנתקעה באמצע או משהו.. זה תוכנן כך מלכתחילה

stratomaximus

New member
תודה, ראיתי את ההודעה השניה באיחור

שהקמת תחנת וולפסון מתבצעת ב 2 שלבים: שלב א- הרציפים שלב ב- בנין התחנה לא מדובר בבניה שנתקעה באמצע או משהו.. זה תוכנן כך מלכתחילה
תודה, ראיתי את ההודעה השניה באיחור

טומי*

New member
../images/Emo207.gif לא רציתי לפתוח שירשור חדש../images/Emo9.gif

שלום!!!
היום הלכתי לצלם בקו הרכבת ראשל"צ מערב הנה התמונות:
לא רציתי לפתוח שירשור חדש

השתקפויות מהיום בצהריים. המקום כמובן יפו

תודה על התמונות

תמונה -17-
הקירות (העמודים) האחרונים של הגשר - דרום
תודה על התמונות
כאן רואים את הבסיסים הצפוניים של הגשרים.. הבסיס השמאלי הוא עבור הגשר של הרכבת והבסיס הימני, הרחב יותר- הוא עבור נתיבי איילון לכיון דרום.. הגשר הקיים להפוך לחד סטרי ( לכיון צפון).. אני עוקב יום יום אחרי ההתקדמות של הגשרים, כאשר אני עובר שם בדרך ללימודים..

להפוך = יהפוך

תודה על התמונות
כאן רואים את הבסיסים הצפוניים של הגשרים.. הבסיס השמאלי הוא עבור הגשר של הרכבת והבסיס הימני, הרחב יותר- הוא עבור נתיבי איילון לכיון דרום.. הגשר הקיים להפוך לחד סטרי ( לכיון צפון).. אני עוקב יום יום אחרי ההתקדמות של הגשרים, כאשר אני עובר שם בדרך ללימודים..
להפוך = יהפוך

תיקון- בסיסים דרומיים

תודה על התמונות
תיקון- בסיסים דרומיים

מצב
הנושא נעול.
למעלה