שלום!

שלום!

רציתי לשאול אותכם מה דעתכם על התמונות האלה! אני אשמח מאוד לתגובות(
)

תמונה יפה אבל פספוס גדול...

הייתי מנסה לצלם בין הרוכבים כדי שהפסל יצא באמצע בדיוק בינהם. אני מתאר לעצמי שזה לא היה אפשרי, אז לפחות היית דואגת שהראש לא יסתיר את הנוף!! חוץ מזה - זה שצילמת מגובה נמוך כדי לקבל את הזוית הזאת זה מעולה ומדגיש את 2 האובייקטים הכי מענינים בתמונה (ההר/פסל והרוכב)

תמונות מעניינות

ראיתי שאף אחד לא הגיב עדיין, אז בינתיים תסתפקי בחוות דעתי הלא מקצועית בכלל
: בתמונות עצמן קורים דברים מענינים שלא רואים בכל יום אבל אני בטוח שהיה אפשר לתעד את האירועים האלו בצורה אומנותית. זה נראה כאילו פשוט כיוונת וצילמת מבלי לחפש זווית מיוחדת או לחכות לרגע המושלם לצילום. לגבי הצילום הזה שנראה כאילו צולם מתוך מכונית, הייתי מסובב את המצלמה ב90 מעלות (צילום אנכי) כדי לתפוס את המשך הכביש והעצים כדי ליצור תמונה יותר מענינת ויפה גם אם לא הייתי תופס את כל האיילים (ככה קוראים לזה?) סה"כ תמונה חמודה

iris10

New member
יש לך רעיונות נהדרים אבל הביצוע

קצת חסר ניסיון לייעץ לך כיצד לצלם על רגל אחת על פני הרשת לא ניראה לי מקצועי הייתי מציעה לך לדפדף בדפי הפורום , יש כאן צלמים מעולים והתגובות בונות ומלמדות - "לא הביישן למד" הוא פתגם נכון מאוד הצעה נוספת - יש בדף הפורום קישורים למאמרים שנכתבו ע"י אנשי הפורום קראי אותם מעבר לכך אם יש שאלות את מוזמנת לפנות בפורום או במסרים בהצלחה בדרכך החדשה טיפ ממני : לא לצלם הרבה תמונות ומתוכם לבחור אחת אלא לבחור פריים אחד טוב ואז לצלם

איריס

תודה על התגובה ועל ההערות
מאוד עזרת לי
אני יודעת שאין לי הרבה ניסיון..... אני רק התחלתי לצלם אבל חוץ מזה אני רק בת 13.... ויש לי שאלה יש לי מצלמה דיגיטלית COOLPIX950 של NIKON ואני ממש לא מוצאת איפה אפשר לשלוט על מהירות הצמצם אני יודעת שזה נשמע מטומטם שיש לי מצלמה ואני לא יודעת איפה שולטים על מהירות הצמצם אבל בכל זאת אני מאד אשמח אם תעזרו לי
וצירפתי עוד תמונה שצילמתי...

crazy roller

New member
לא דעה מקצועית, אבל

אני חושבת שהיה יותר יפה אם היית מוסיפה קצת אור. ואהבתי שרואים את שני הפרחים מאחורה

למעלה