שלום

Sprite

New member
שלום

מה שלומכם אנשים אוי איך התגעגעתי למקלדת שלי אני יכולה לכתוב מהר רק במקלדת שלי!! אני כבר לא כל כך צרודה וזה מה זה באסה אני רוצה להיות צרוד אני אוהבת להיות צרודה זה הכי סבבה בעולם! אני לא מצליחה להתחבר לאי סי קיו שזה דבר מאבס בפני עצמו... מיכל היום הולכת לרוקי שהגיע לתל אביב אני לא בטוחה שאני אגיע לא כל כך בא לי... בסוף לא הלכתי לבקר את החברה שלי שאח שלה ממת כי לא יכלתי ויום ראשון אני הולכת עם עוד אנשים... טוב עוברים עלי מלא דברים מעצבנים שאני לא כל כך רוצה לספר עליהם כי אתם תחשבו שאני לא בסדר וחוץ מזה הדברים האלה הם רגילים למדי ככה שאני לא רוצה להטריד אותכם אני מקווה שיהיה טוב ושהחיים יחזרו להיות יפים!

Levinzone

New member
שלום היא מילה שימושית, שלום...

אתם לא חושבים שיהיה נחמד אם תהיה תוכנה בפורום שתבחר מילים מקריות מתוך ההודעה ותעשה מזה לבד כותרת?...זה נראה לי יהיה מאוד נחמד, ולא נצטרך להיתקע עם כותרת כמו- שלום היא מילה שימושית, שלום.. אה אופס..:) טוב די... נכון שאחרי שמתרגלים למקלדת מסוימת ממש קשה לכתוב על מקלדת אחרת? האותיות תמיד נתקעות.. אפילו כשמדובר במקלדת שלי, שהיא הכי קשה בעווווולם..:). אני ממש מנסה לכתוב דברים שקשורים להודעה למעלה...אה כן, צרידות...זה כיף נורא להיות צרודים, במיוחד כשהקול נהיה לחישה כזאת ואף אחד לא שומע מואהאהאהאה... וואו, -יעל-

Hell is beige

New member
באשר לצרידות

כשאני צרוד אני נשמע כמו קורט קוביין( ככה אמרו לי), חבל שאני לא יודע לשיר... ובאשר למקלדת, לא נכון... יש את ההבדלים הקטנים המעצבנים (אני, למשל, אוהב את ה``\`` ליד הSHIFT הימני ואין את זה בהרבה מקלדות) אבל בעקרון מתרגלים...

J!

New member
אין כותרת

דווקא הזכרת לי שיש (או לפחות הייתה) לי תוכנה ללימוד אנגלית נראה לי, השייתה בה מעין תכונה שלוקחת משפטים אקראיים (החל מ``היום הבוקר אביב במיוחד `` ועד ל``ספינת המלחמה התפוצצה``...) ויצרה מזה שיר. זה דווקא די מצחיק והאמת שזה באמת מזכיר שירה. מודרנית כמובן...

Hell is beige

New member
כן כן כן כן

מכיר את זה, קוראים לזה תרגומאטיק ואם זה ממש קריטי אולי אני יכול להשיג לך את זה

מה אכפת לך?

את רוצה לספר? ספרי! מה אכפת לך איך האחרים יגיבו? מפחדת שיפגע בך? לגיטימי אבל בגלל שאת מפחדת שהם יוטרדו מהנושאים הכביכול ``מטופשים`` שלך? זה ממש פחד טפשי לדעתי...

למעלה