שלום...

• פותח הנושא HFT
  • פורסם בתאריך

HFT

New member
שלום...

שמי חופית לוי ואני בת 16. אני שייכת לארגון שמעודד מנהיגות בקהילה בקרב בני נוער. הפרוייקט שחברי ואני מרימים הוא לגבי נגישות נכים מכל הסוגים למקומות ציבוריים. אני פונה אליכם בבקשה לידע אותי בפרטים רבים ככל האפשר לגבי הנושא -מה נוסה בעבר ונכשל-מה נוסה והצליח-פתרונות אפשריים שאתם רואים למצב הקיים- אנשים שרוצים לעזור-מצב הנגישות בעירכם-הכל הכל הכל. כל עזרה פעוטה ככל שתהייה תתקבל בברכה... אם תוכלו עדכנו אותי אל תיבת ההודעות האישיות שלי...למקרה שאני לא אכנס לפה....
תודה רבה...

HFT

כל הכבוד על היוזמה. מה לא נגיש נתחיל בגנים ובתי ספר. כי לפעמים לילדים בריאים יש הורים עם מגבלות. נגישות למבני ציבור. הנמכת מדרכות , בערים הגדולות מתבצעת אבל בערים הקטנות לא מהסיבה או התירוץ שאין משאבים. תוך כדי עבירה על החוק. מתקני ספורט, בריכות שחיה ציבוריות. נגישות בטלוויזיה-העדר שורה נעה לטובת ציבור החירשים. בתי קולנוע, מסעדות וכל מה שקשור בתרבות הפנאי. מרכולים, חנויות, קניונים גם חדשים נגישות לתחבורה ציבורית לאתרים באינטרנט, נגישות לעיוורים, העדר קלטות וספרים לקריאה. והיד עוד נטוייה. קיימת שרשרת של פעילויות בנושא ע"י החברה למתנסים, הגוינט, שקל, נגישות ישראל ורבים אחרים. כל עשיה בנושא תבורך. אני תקווה שכן תכנסו לכאן ולכל האתרים הנוגעים באנשים עם מוגבלויות כדי לקבל את המידע הרב ביותר. בהצלחה.

HFT

New member
תודה רבה...

תודה רבה לך על העזרה (וכמובן גם על העידוד), עם זאת אלו דברים כלליםם שאני יודעת אני מעוניינת להתחיל עכשיו בפרטים ספציפים....מקומות ספציפים שאינם נגישים בעירי, חתך הנכים בחברה ובעירי בפרט. לשם כך כנראה אפנה אל נגישות ישראל שמספקים מידע בנושא הנגישות (מן הסתם...) אם תוכלי לכתוב לי על אתרים שמתעסקים בנושא אני אשמח מאוד.... שוב תודה

HFT

ברור שמה שרשמתי הוא כללי. כדי ללמוד את הנושא במדוייק צריך לקבל הדרכה מיוחדת. רק אז ניתן באמת לבדוק את האתרים שאולי נראים נגישים אבל אינם כאלו. מציעה לך לפנות לאדריכל חיימוביץ שמואל, יועץ בנושא נגישות לנציבות שיוויון זכויות. רח הדפוס 13 ירושלים. את יכולה לשלוח מייל דרך ארגון בזכות. זה האדם הנכון לקבל ממנו המידע העדכני. ומה הוא הנושא הבוער שיש לטפל בו עכשיו! גם נגישות ישראל יכולים בהחלט לסייע. כנ"ל שקל, החברה למתנסים וגוינט ישראל שזה עיסוקם כל הזמן. לא מציעה לך להתפרס על הכל כי למעשה זה דלי בלי תחתית. גם מפורום זה יוצאים אנשים באיזור מגוריהם כדי לטפל במקומות שאינם נגישים. לצורך העניין, כל פורום של אנשים עם מוגבלויות מצויין. ישנם רבים. כל אחד עוסק בפעילות הקשורה לתחום שלו. בקישורים בפורום זה תמצאי קישורים למרבית ארגוני אנשים עם מוגבלויות שהם בעלי צרכים מיוחדים. אגב לא רשמת באיזו עיר את מתגוררת? בהצלחה בכל דרך שתבחרי.

למעלה