שלום

natali_rh

New member
מחפשת מידע על קבלן....

לאחר הרבה בירורים וחיפושים החלטנו אני ובעלי על רכישת דירה מקבלן. ביום ראשון (מחר) היינו אמורים ללכת לקבלן לחתום על זכרון דברים אבל אתמול שמעתי מחברה שהקבלן בקשיים, צלצלתי למשרד המכירות של הקבלן לנסות לגשש והם אמרו שאכן היו להם בעיות כספים בעבר אבל עכשיו הכל בסדר. איפה אני יכולה לברר מה מצבו של הקבלן? העם יש איזה גוף שנותן מידע אמין בנושא ולא מיצג את הקבלנים ופועל לטובתם?

יש חברות המתמחות בזה ...

למשל D&B ישראל (ראי אתר החברה בנושא התראות מפני כשלים עסקיים) אבל אני חושב שזה עולה הרבה מאוד כסף!

שמעתי ...

זו חברה גדולה, היתה בקשיים, נדמה לי שהחליפה ידיים (איני בטוח), לא יודע מה קורה איתה. אם אתם חותמים חוזה רק דאגו לעו"ד שייצג אותכם ואל תסתפקו בעו"ד של החברה. עו"ד שלכם אמור לוודא שתקבלו בטחונות מספיקים לכספים שאתם משלמים לחברה.

natali_rh

New member
שוב תודה...

ממה שראיתי צמנטכל באמת החליפו ידיים לפני כמה חודשים לאחר שהחברה נקלאה לקשיים. במידה ונקנה את הבית והחברה תפשוט רגל או שהבניה בפרויקט שלנו תפסק הבטחונות יעזרו במשהו או שזה יקח הרבה זמן עד שנוכל לממש אותם עם בכלל? ושוב

שלום

הייתי רוצה לדעת פרטים על חברת אחים שרבט...אני חושבת לקנות מהם דירה, וחשוב לי לדעת שהם לא יפשטו רגל וכו´. תודה

תודה על ההפנייה

ברור שצריך עו"ד טוב...ובכל זאת, כדאי לדעת כמה שיותר "לא להכניס ראש בריא למיטה חולה". סתם לדוגמא...הקבלן של ההורים שלי פשט רגל, והדיירים בבנין היו צריכים לשלם על המעלית, שהוא לא שילם עליה.

יעלי2

New member
לגבי אחים שרבט

הם כנראה שומרים את הכסף קרוב לחזה כי אני מכירה חברה שביצעה עבורם עבודה בבית מלון שלהם ועד היום לא קיבלה את יתרת התשלום. כנראה שבינתיים הם מגלגלים את הכסף הזה כדי שיעשה עוד כסף ושיהיה להם ייותר כסף לבנות לך בית דירות.

למעלה