שלום....

לילך1

New member
שלום....

אני חדשה בפורום ואולי מצאתי סוף סוף מקום שבו אוכל לקבל פרוש לחלומות שלי ...האמת היא שבשנים האחרונות יש לי חלומות שאני זוכרת בברור לא רק בבוקר שלמחרת אלה גם חודשים אחרי... והנה חלום שהטריד אותי מאד אתמול החלום היה לפנות בוקר התעוררתי ממנו והשעה היתה 7:00 בבוקר... חלמתי שאני הולכת לרופא כי קיבלתי מכה בבטן מכדור כששחיתי בים ..הוא עושה לי בדיקות ואומר לי שאני בהריון (דרך אגב אני נשואה +2 ילדים קטנים) אני היתי מבולבלת והמומה וכל הזמן שאלתי אתה בטוח מה הריון לא עכשיו לא מתאים... ההורים שלי הגיעו משום מה למרפאה וממש כעסו עליי שאני שוב בהריון בעלי היה בדרך למרפאה והיה מאושר כשאמרתי לו שאני בהריון ולא הבנתי למה הוא מאושר כל כך ...במשך כל הזמן הטלפון מצלצל ואני רואה שזו חמותי על הקו ואני לא מצליחה להגיע לטלפון לענות לה והיא לא מפסיקה לצלצל שוב ושוב... וככה התעוררתי צלצול הטלפון הפך לבכי של ביתי בת השנתיים והתעוררתי מבולבלת והמומה. אשמח אם תוכלו לפרש לי את החלום ....

wte

New member
מצב חדש/ החלטה?

אולי את עומדת בפני מצב חדש או שינוי כלשהו שלא מתאים לך, שבעלך רוצה בו וההורים שלך ממש מתנגדים לו. אולי ההחלטה לגבי השינוי היא בידייך ובהחלטה את בעצם תהי לצד הורייך או לצד בעלך ואת לא יודעת מה לעשות(בחלום אמרת שההריון לא מתאים עכשיו, בעלך שמח, הורייך כעסו ואת היית מבולבלת). אולי השינוי/ההחלטה מכאיבה לך (בחלום קיבלת מכה) ואולי את מרגישה שאת צריכה להתייעץ עם מישהו לגבי זה כדי שיגיד לך מה לעשות (הלכת לרופא שייתן דעה מקצועית). נראה שהשינוי/ ההחלטה קשורים ישירות אלייך (הריון...). או שאולי כל החלום באמת קשור להריון ואין בו משמעויות נסתרות- בעלך רוצה עוד ילד, לך זה לא מתאים עכשיו ולהורים שלך יש התנגדות מאיזו סיבה.

למעלה