שלום.....

שלום.....

אממ... סתם קפצתי לביקור כי שמעתי רבות על הפורום שלכם... אנשים, יש לכם יופי של פורום שמרו עליו... אני אקפוץ מידי פעם לומר שלום (למרות שאני לא מאזור חיפה) ועד הפעם הבאה, שיהיה לכם רק טוב ו... הרבה אהבה וסקס... הקרימינלית - שלא יודעת גבולות

../images/Emo8.gif

את מוזמנת לקפוץ יותר מ"מדי פעם".....
ולמות שאת לא מאזור חיפה את תתקבלי פה ב-
ובהמון המון
שיהיה לך המשך שבוע מדהים!!!!!! LOVE ענת.

ענתי...

שמחה מאוד להכיר.... ויותר שמחה לדעת שיש פה חבר´ה מדליקים... ותמסרי ד"ש לאחותך tankgril שהיא אליפות בפני עצמה :0)

../images/Emo24.gif

וואלה בכיף!!!!!! אל תשכחי את מוזמנת לפה תמיד!!!!!!!!! ואל תדאגי הד"ש שלך ימסר!
LOVE ענת.

ובזאת...

אני מזמינה אותך לפורום הכי פסיכי, ילדותי, מיפגר (בצחוק), מדליק וטמבלול אמיתי.... ה - 20 פלוס... תאמיני לי.... זה לא ייאמן מה שקורה שם.... שאלי את אחותך... (שברחה לי)

אני מכריזה רשמית על...

ה=ת=ח=ר=פ=נ=ו=ת!!!! אני בעבודה!!! משעמם לי רצח!!! לא מוצאת ת´צמי.... מה יהיה? ה====צ====י====ל====ו!!!!!!!!!!!!!! אוף.... אני אומרת לכם.... שיעמום זה משהו שלעולם לא הבנתי ואני עד היום לא יודעת איך להתמודד איתו... (במיוחד כשאני תקועה בעבודה ואין הרבה מה לעשות) :(

כן......

זה עד היום אני גם לא מצליחה להבין....... יש לזה הסבר? יש לזה איזהשהו פתרון למושג המעצבן הזה "שיעמום"? זה פשוט נורא!!!!! זאת מחלה?! LOVE ענת.

ענתי....

מה עושיםםםםםםםם? אני על סף ייאוש.... אוף.... אני אומרת לך אני אוציא עצומה נגד זה ואז נראה מה יהיה למר שיעמום לומר!!!! הקרימינלית (מכריזה על מרד)

tankgril

New member
מתוקה שלי../images/Emo24.gif

סורי שברחתי לך מקודם פשוט הייתי חייבת לברוח. וגם עכשיו באתי לביקור קצרצר.

שילום שילום....

ניסיתי לתפוס את הילד אבל... הוא ישן המעצבן!!!! אני עוד אגיד לו שאת כועסת עליו... מבטיחה לך!!! :0)

tankgril

New member
אוקי

תקראי כמה הודעות למטה. בשרשור שלו עם ענתי שילי, הוא יצא לסיגריה והיא שאלה למה הוא לא מזמין אותה? והוא ענה לה שהיא תמיד מוזמנת והיא אמרה שפעם הבאה היא תבוא איתי, אז הוא ענה לה שהוא הזמין אותה וחא אותי.... אוףףףףף יצא מאוד ארוך ומסורבל.

כן אחרי שהלכת הצצתי לכם בשירשור...

הבנתי למה את כועסת עליו... אני במקומך עכשיו פרנציפ לא הייתי מגיעה!!! גם אם הוא היה מתחנן!!! :0)

tankgril

New member
טוב...

אז הייתי חייבת לנות לך לפני שאני הולכת. אז עכשיו אני כועסת עליו ובהחלט לא מגיעה בשבילו!!!!!!!

tankgril

New member
ועכשיו .....

אני באמת צריכה לזוז אז שיהיה לך המשך יום מקסים ולילה עוד יותר (אם את מבינה למה אני מתכוונת)
אוהבת אותך ביי

חומד את....

אני סתם צוחקת... אל תכעסי עליו (לרגע חוששת מהרגע בו הילד יראה את השרשור... אבוי לה) הוא בטח לא התכוון... (מוציאה את האלה ואת ערכת ההגנה העצמית...)

למעלה