שלום..

ani1234567

New member
שלום..

רציתי להכין לאמא שלי מתנת יומולדת מקורית... התאריך שלה זה ה17.8 והיא תיהיה בת 41... יש לכם רעיונות? רציתי לעשות לה משהו שקשור לגיל שלה או לתאריך שלה... תודה
יובל

כמה הצעות

- אפשר לעשות צנצנת/קופסה עם 41 פתקים בפנים, עם איחולים ליום הולדת או בכלל. כל פתק אפשר לעצב, לקשט- כך שיהיה לה נחמד להוציא כל פעם פתק אחד. מה שכותבים על הפתקים לא חייב להיות קשור ליום ההולדת דווקא. אלה יכולים להיות גם איחולים ליום טוב, תזכורות שאת אוהבת אותה או כל דבר אחר. - עוגה שיהיה עליה כיתוב של התאריך או של הגיל. - פאזל שכאשר מרכיבים אותו מגלים את התאריך או את הגיל שלה. אפשר אולי לעשות הכל יחד עם תמונה משותפת שעליו יודפס התאריך או הגיל שלה. לדעתי יש מקומות שאם את נותנת להם קובץ כזה, הם יכולים להפוך לך אותו לפאזל (על קרטון או משהו דומה). אפשר גם להכין לבד. - זר פרחים- עם 41 ורדים. או, זר פרחים עם 17 פרחים בצבע אחד ו-8 פרחים בצבע אחר. - אלבום תמונות מעוצב, עם 41 תמונות או עם קישוטים שקשורים לתאריך הזה. - את יכולה לחפש בויקיפדיה או במקורות אחרים איזה דברים קרו בהסטוריה בתאריך שבו אמא שלך נולדה ולשלב את זה איכשהו במתנה או בכרטיס ברכה. - אולי 41 מתנות קטנות? אני מקווה שנתתי לך כמה רעיונות. נשמח אם תשתפי אותנו במה שתעשי.

ani1234567

New member
תודה רבה...

הרעיון עם הפתקים נשמע לי ממש טוב! נראה לי שאני אלך על זה... ואולי עוד זר קטן של 17 פרחים אדומים ו8 לבנים או משהו כזה..חח

למעלה