שלום!:]

avroz58

New member
שלום!:]

האם יש איזה אתר שאני יוכל לשמוע בו את השיר של חסמין ? כי זה לא יורד לי מהאתר של השירים ולא באמיול :| צרו קשר דחוף אני ממש רוצה את השיר הזה

CasiAngelita

New member
יש מצב שהדיסק ייצא בארץ

יש חשיבה על להוציא את הדיסק בארץ, אם הוא ייצא שווה לקנות! עזבו אימיול ואתרי הורדות, זה רק פוגע בכל מי שמעורב בההפקת הדיסק, לא חבל? אני הזמנתי אותו דרך האינטרנט, המחיר לא יצא גבוה במיוחד ואני לא מתחרטת על זה לרגע!

MH Meital

New member
ראיתי ביוטיוב חלקים מההופעה

והם עשו את הכל ברמה שאי אפשר לתאר. ההופעה הייתה מצויינת. הלוואי והם יגיעו גם לארץ..! אתה יודע/ת איך קוראים לדיסק דיוידי?

sivan5353

New member
כןן..

ראיתי את כל ההופעה.. וזאת ההופעה הכי מושקעת והכי יפה שכריס הרימה אי פעם... ואני לא יודעת בדיוק.. אבל אם אני לא טועה זה casi angeles el show או משו כזה

בשביל מה דיסק ולמה הופעה...

השחקנים יגיעו בעצמם לישראל ויופיעו פרטים בקומונה כמעט מלאכים

זה עולה מהאינטרנט בערך..

65-75 שקל.. אבל תלוי אם נישאר דיסקים וזה האתר: www.ebay.co.il

Norma Jean

New member
שאלה...נגיד...

ותאהבי שיר אחד של זמר מסויים או להקה את תקני את כל הדיסק רק בשביל השיר הזה שאת אוהבת? או נגיד שאת בכלל לא מכירה להקה/זמר ואת רוצה להוריד שיר שלהם ששמעת ברדיו את תוציאי הרבה כסף על כל הדיסק? לי יש אולי 2/3 להקות שאני באמת אוהבת הרבה שירים שלהם ומעריכה אותם ככה שאני אזמין את הדיסק שלהם ואת כמעט מלאכים אני גם אקנה כי יש לי גם את הדיסקים של קטנטנות/המורדים/פלוריסיינטה אבל לא כל אחד שאני רוצה לשמוע שיר אחד שלו אני אקנה בשביל זה את כל הדיסק.

למעלה