שלום!

שלום!../images/Emo39.gif../images/Emo187.gif../images/Emo105.gif

מזל טוב על הפורום! שמי הוא דניה, ואני בת 14. אני מאוד אוהבת את הסדרה "חלום אמריקאי" ובמיוחד את מגוון השירים המדהים שמופיע בה. וכדי שזה לא יהיה שירשור מבוזבז לגמרי- הנה קצת
ספוילרים
לגבי העונה השנייה שתגיע אלינו כנראה במרס הקרוב: 1. קלי קלארסון (נראה לי שזה השם משפחה שלה בכל אופן...
) שהייתה הזוכה בגרסא האמרקאית של כוכב נולד תופיע בפרק הראשון של הסדרה. גם ליל קים, מוניקה והילרי דאף יתארחו בסדרה. 2. לאחר מספר פרידות וחזרות- מג ולוק יפרדו אחת ולתמיד. 3. ויל צריך לעבור ניתוח. (אבל אני לא בטוחה אם קראתי נכון או לא אז לא לסמוך על זה לגמרי.) 4. ג'יג'י הולך לשרת במארינס, ומהדק את יחסיו עם בת' שמתחילה את השנה הראשונה בקולג'. 5. פאטי מצטרפת למג בתיכון. זהו לעכשיו...
ושוב- מזל טוב על הפורום!

עוד קצת ../images/Emo58.gif...../images/Emo187.gif|

1. לדוד פיט יש חברה חדשה בשם ננסי. היא משכנעת את הלן לעבוד איתה בסוכנות נסיעות, והלן מגלה את הקשיים בלהיות אם עובדת. 2. הנרי וגוון רוצים לעבוד שכונה. (אבל מבטלים את זה...) 3. מג ורוקסאן משתתפות במסיבת הקולג' הראשונה שלהן ומג מכירה בחור בשם דרו. 4.גם לרוקסאן יש חבר חדש.
5.מצבה הבריאותי של גוון סופני, וכל משפחת ווקר הרוסה לגמרי.
6.גם קלי רולאנד תופיע בהופעת אורח בסדרה. 7.מג משתתפת בהפגנה למען חופש הדיבור בקולג' עם דרו. (ייייייששששש! סוף סוף קצת רוח !60s
) 8. בת' וג'יג'י מתארסים!!
איזה חמודימים... תהנו!

Chuchit

New member
שלום דניה../images/Emo13.gif../images/Emo28.gif

את יודעת שרצו לקרוא לי דניה ?
מצטערת אם לשווא נכנסת לכאן. באמת שזה היה חשוב לי להגיד את זה
. ברוכה הבאה
.

למעלה