שלום

PureBlood1

New member
שלום../images/Emo3.gif

הייתי לפני שבוע בערך בצו ראשון. בגלל בעיה של מחלה במשפחה הם בקשו ממני להביא להם בדיקות נוספות. היום קיבלתי צו שמבקש ממני להתייצב שוב פעם (!!). כמה שאלות: 1. הראשונה והכי חשובה.. רופאת המשפחה שלי כנראה לא רוצה לאשר לי את הבדיקה שהצבא מבקש.. האם אני פשוט אמורה להתייצב אצלם בלי הבדיקה ולהגיד להם שישברו את הראש לבד? 2. אם במקרה כן יאושרו לי הבדיקות יש אפשרות פשוט לפקסס להם אותן במקום לגרור את עצמי לשם שוב פעם? תודה וסליחה על המגילה

PureBlood1

New member
בעקרון זאת אמורה להיות בדיקת דם

פשוטה (זאת בדיקה לקרישיות יתר אם זה עוזר). הקטע הוא שלפי מה שהבנתי הבדיקות שעושים לדם אחרי לקיחת הבדיקה אמורות להיות יקרות/מסובכות.. לא ממש בטוחה. השאלה היא אם הצבא יכול לעשותהבדיקה הזאת כשאני אסע ללשכה שוב פעם..

מדובר בשקיעת דם?

אם כן זוהי בדיקה פשוטה כך או כך צלצל ללשכת גיוס ובקש שישלחו לך את הבקשה על מנת שתוכל לעשות את הבדיקה בקופ"ח. אם עדיין הרופאה תסרב פנה חזרה לצה"ל בעניין זה... אגב אין זה מתפקידה של הרופאה לסרב, לשם כך יש רופא אחראי במרפאה שתפקידו לאשר בדיקות חריגות...

PureBlood1

New member
הם שלחו לי את הבקשה יחד עם

הצו התיצבות.. הרופאה לא רצתה לתת לי את הבדיקה. אז מה שאני צריכה לעשות זה פשוט ללכת לרופא האחראי והוא אמור לתת לי אותה לפי דבריך? ואם גם הוא יסרב, צה"ל עדיין יוכלו לעשות לי אותה אצלם?

ראשית מספר שאלות

1. מאיזו מחלה סובלים במשפחתך שבעקבותה קיבל את הבדיקה? 2. האם ביצעת בדיקה שכזו בעבר? 3. מה הרישום המדוייק בבקשה שקיבלת? באם את לא מרגישה בנוח לכתוב זאת מעל דפי הפורום את מוזמנת לפנות אלי במסר אישי. על מנת שאוכל להבין על מה מדובר ואוכל לייעץ לך כיצד לנהוג אני צריכה לדעת במה מדובר.

למעלה