שלום

שלום ../images/Emo26.gif

אני בטוחה שכבר העלו את הנושא הזה בפורום אבל חיפשתי בפורום וממש לא מצאתי:/ יש לי את החומה בקלטת כלומר אח שלי קנה את זה כשזה יצא עוד בקלטת (את הפסקול, לא את הסרט..) וזה באיכות גרועה ואני מתלבטת אם לקנות את החומה או את החומה בהופעה חיה... מה אתם חושבים שיותר טוב ושיותר כדאי לקנות? זה חשוב לי, תודה רבה :)

weird dust

New member
אני ההיתי קונה את החומה הרגיל

יש היום את החומה לייב אין ברלין שנת 90 לדעתי, אנשים לא התלהבו ממנה (וגם אני לא הכי). אני אישית לא הכי אוהב את החומה אבל בכל זאת ההיתי מעדיף לקנות את הגירסא הפשוטה. יש הבדל בין לייב ובין אולפן ומומלץ קודם חקנות גירסת האולפן ואם מתלהבים לחפש משהו אחר.

יש לי את המקור אבל כמו שאמרתי

בקלטת (שזה לא נוח לשמיעה) ובאיכות גרועה כי זה ישן.. ואני דווקא מאוד אוהבת את החומה.. אמרו לי היום שהדיסק לייב פחות טוב כי הסולואים שם יותר חלשים וזה נשמע כאילו הם לא באמת נותנים מעצמם.. קשה להחליט!

thezanani

New member
הרשו לי לצאת חוצץ

לפי דעתי הלא נחשבת אלבום הלייב מעולה בזכות הסולואים שם. אני אהבתי,והאלטרנטיבות האחרות הם: 1.רוג'ר משחק אותה דובון אכפת לי יחד עם עשרות אמנים מזדקנים ומוזרים בברלין. 2.הקלטות ווקמן של היפים מסוממים מההופעות שרצות באיכות של ערוץ 11 ברחבי ההורדות הלא חוקיות. עזבי אותם באמאשלך'
לכי על הלייב!

seamus

New member
THE WALL

יש לי את החומה הרגיל, החומה בברלין של ווטרס ואת ההופעה IS THEIR ANYBODY OUT THEIR שזו ההופעה מ80-81 ואני ממליץ לפני הכל לקנות את המקור

Fatach

New member
הא!!!

יש לי גם את הנ"ל וזה מצויין. אפילו שמעתי את זה היום. ז"א בטח שצריך את המקור, אבל מכיוון שההנחה היא שהנ"ל שמעה אותו לא מעט פעמים, למה שלא תחשף לדברים חדשים וטיפה שונים? זה לא שהלייב פחות טוב, יש בו אפילו עוד שיר או שניים... קיצר זה גם עניין של טעם, אם אוהבים לייב בכללי או לא. אני כן, אני פשוט אוהב לשמוע דברים שאני מכיר עם שינויים מונוריים או יותר, זה מוסיף עניין... טוב ביי

LittleKittie

New member
שאלום!.. אממ...

אני אומרת שאם כבר שמעת את הגרסא הרגילה אז תקני את ההופעה החיה.! למרות שאולי עדיף שיהיה גם וגם כדי שתוכלי לשמוע במסודר ובאיכות טובה יותר את הגרסא הרגילה... בקיצור, אני בטוחה שלא משנה מה תקני תהני מזה =)

קלסי

New member
Is there anybody out there

למרות שברור מהדיסק שנחתכו מההופעה קטעים, תמיד אמרו על פינק פלויד שהתקליטים שלהם לא מגיעים לרמה של ההופעות, וזה נכון גם לגבי "החומה".

One Echoe

New member
חח האמת היא

שהאמרה אומרת בדיוק את ההיפך, בעצם, לא. היא אומרת שזה מדהים איך ההופעות מגיעות לרמה של האולפן. ובכל זאת, אין כמו דיסק אולפן טוב. ולא יהיה.

קלסי

New member
זה לא אני אמרתי

זה אמר פיט טאונסנד, על החלילן, שאינו מתקרב לרמה של ההופעות.

הוא אמר את זה?

מתי? איפה? איך? למה? ולעניין הראשון: בוודאי בסוף שנות השישים ותחילת שנות השבעים הדעה הרווחת היתה שההופעות של הפלויד טובות מאלבומי האולפן שלהם. זה היה לפני DSOTM.

האם כתוב שם

מתי, ובאיזה הקשר הדברים נאמרו? כי יש לזה משמעות שונה אם זה נאמר ב-1967 או ב-1977, נניח.

למעלה