שלום

redsnowhite

New member
שלום../images/Emo140.gif../images/Emo28.gif

מספר שאלות לי אליכם
תודה מראש 1. האם פרפין הוא פשוט מחליף את הנרות? כלומר, ראיתי במדריך פה בפורום שצריך להתיך פרפין או שאפשר נרות לבנים. זה יוצר את השעווה בעצם? 2.בסביבות כמה עולות תבניות חד פעמיות לנרות בסגנונות שונים? 3.אם ברצוני שפתיל ישקע למרכז של הנר, זה מספיק לקנות פתיל נקי ולשים אותו במרכזו והוא ישקע מעצמו? 4. על מנת ליצור צבע בנרות, אפשר להוסיף לתמיסה צבעים נוזליים? אני חדשה בנושא אז יש הרבה שאלות...
תודה רבה מראש
 

goldfish11

New member
תשובות ../images/Emo26.gif

1. פרפין הוא חומר הגלם של הנרות שאת רואה היום בשוק. פרפין הוא תוצר לואי של תעשיית זיקוק נפט. שעוות דבורים משמשת לייצור נרות מסוג מאד מסויים (בעיקר להבדלה ועל ידי גילגול ולא התכה) ולא משתמשים בה ליצור הנרות העבים. 2. מה זה תבניות חד פעמיות מיוחדות לנרות? אשמח להכיר כאלה. אני משתמשת במיחזור של אריזות מסוגים שונים. 3.את הפתיל צריך לטבול בפרפין מומס כלדי שיתקשה , מניחים אותו במרכז הנר ומחברים אותו לקיסם מאוזן על שפת התבנית כדי שישאר במרכז. 4. ישנם פיגמנטים מיוחדים לנרות אך ניתן להשתמש גם בגירי שעוה. הפיגמנט בכל מקרה חייב להיות מסיס בשמן (בסיס שומני) ולא במים (לא להשתמש בצבעי מאכל למשל) מקווה שעניתי בבירור. בהצלחה. עדנה.
 
היי, ברוכה הבאה לפורום

קיבלת תשובות מצויינות 2. יש תבניות *רב* פעמיות לנרות שהן עולות בסביבות 50-80 ש"ח בחנויות יצירה אם את יוצרת הרבה אז כדאי 4. אפשר גם להשתמש בצבעי פנדה (שאותן אפשר לטחון)
 
למעלה