שלום

שלום ../images/Emo13.gif

קוראים לי ענבל, ואני בת 12 וחצי מחור ליד רחובות, ואני מעריצה של נירוונה, כמובן. אני הייתי קוראת די סמויה בחופש הגדול, ואני זוכרת שאמרתם שיש לhole שיר שקורטני לאב כתבה על קורט. האם תוכלו להגיד לי איך קוראים לו? פשוט שכחתי
. הו, ועוד משהו- יש לכם מפגש פורום מתישהו בחופש? תודה לכל העונים

clean grunge

New member
|יבחוש|נכון!!!...

גמני זוכר את הניק הזה משום מה!!!..בטוחה שלא היית בפורום הזה כבר?!.. בכל אופן..ברוכה הבאה לפורומנו המחמד..אני עובדיה/אל תנסו לקפוץ גבוה/בסוף נופלים חזק/ומקבלים מכה כואבת כואבת.. השתלבות נעימה
...

violet2

New member
הוא לא ספציפית על קורט...

יש שם כמה שורות שאפשר לקשר אליו,אבל השיר באופן כללי ממש לא עליו. זה על תעשיית המוזיקה ושטויות של קורטני... שיר מעולה, אגב. וברוכה הבאה לפורומנו הקט!

הייתי אבל בקושי...

זאת הייתה תקופה שלא כתבתי הרבה בשום מקום XD. וראיתי אותך בתאריך של מפגש ישראבלוג בפורים, ואתה לא מכיר אותי XD. חברה שלי בשם דר אמרה שיש לך שיער מגניב ואמממ אני כבר לא זוכרת ת'המשך...נראה לי שהתחבקתם או משהו
...פאק, אני מפחידה את עצמי - "אתה לא מכיר אותי אבל אני יודעת מי אתה ואיפה אתה גר!מוהאהאהאהאהא!". אל תתיחסו. ככה אני מתנהגת בשעות הלילה
. בכל מקרה- הנה מסנג'ר שלי למקרה שמישהו מכם ער ויכול לסבול אותי: [email protected] ואיסיקיו:261089083

XD

גם את הלכת ואנסת אנשים..? אני וחברה שלי עשינו טראומה רצינית לכמה אנשים בגלל זה...מואחעחעחחע

clean grunge

New member
|יבחוש|אהה?!..מהה?!...

אמרו לי שיש לי פרצוץ תחת אבל לא ידעתי שגם השיער שלי נראה ככה...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חיבקתי יותר מדי אנשים שאני לא מכירה
, אבל יש כמה אנשים שעשיתי להם טראומה ^^

למעלה