שלום

J e n i e

New member
מה עם nation?

הוא אמור להיות בספרים עצמאיים, אם הוא במקום אחר ברשימה שלך לא שמתי לב. וגיליתי היום שהוא תורגם ,הייתי בעזריאלי וראיתי אותו בעברית, ובאמת יש שם די הרבה ספרים של פראצ'ט באנגלית. אני קוראת אותו עכשיו, בעמוד 50 או משהו, התחלתי היום ברכבת, מקווה לסיים בקרוב (באנגלית כמובן).

ויימס

New member
אוווו, המון תודה.

אגב, הקטע שבו דפני מנסה לצייר לו הזמנה לארוחת ערב, והוא, "מבין בדיוק מה כתוב שם", גרם לי לצחוק בקול רם למשך פרק זמן בלתי מוגדר. זה פשוט כל כך... כל כך.

J e n i e

New member
איך את מתכננת לבצע התאבדות בעזרת נחש?

אני יכולה לדמיין דרך אחת או שניים....

ויימס

New member
נו, כבר אמרתי,

אני עושה מהנחש לולאה ותולה את עצמי. הנחש מנסה להגיד לי שזה לא אמור לעבוד ככה, אבל בהיותו נחש הוא לא מצליח.

Maladict

New member
מה זאת אומרת לא עובד ככה?

זהו נחש חנק מצוי! איך הוא חונק אם לא בעזרת לולאה לתליה? ניתן למצוא נחשי חנק מצויים באזורים בהם מסתובבים פילים מתנזרים.

Maladict

New member
השאלה היא לא ממה אלא איך ואיפה

A native of Howondaland, the hermit elephant is a close relative of the more commonly known elephant. However, the Hermit elephant has an uncommonly thin and vulnerable skin by comparison to these. In order to protect itself, the hermit elephant will walk into a village, enter a house or hut and lift it upon its back, carrying it away. As it grows, the elephant will periodically shed its house in favor of a new, larger one, much like hermit crabs. Hermit elephants frequently travel in herds, and these can easily be mistaken for villages if found while the animals are resting.

Maladict

New member
נראה לי שזה ממדעי הדיסק 2

אני זכרתי את הבדיחה הזאת וחיפשתי hermit elephant עשיתי עכשיו חיפוש בגוגל ומצאתי בויקיפדיה תיאור הצומח והחי בעולם הדיסק והפיל המתנזר היה אחד מהם.

ויימס

New member
תודה, רק לאן נעלמו כל סימני הפיסוק?

זה גורם לך להישמע יותר רוסי מאי פעם.

Maladict

New member
אמרתי זאת ואומר זאת שוב

תזהרי מכל דבר רוסי, ואני אומר לך את זה בתור רוסי. אנחנו אשקרה!

Maladict

New member
בטח שהם דורכים על נחשים

הם דורכים על הנחשים מבפנים, הרי כל פרפר קוואנטום יודע שהמאכל האהוב על נחשי חנק מצויים הם פילים מתנזרים.

אוקטרין

New member
חבר הפורום הזה

דווקא התחיל את הסדרה מ-The Light Fantastic ונהנה מכל רגע. אבל כן, הסדרה מתחילה להתרומם באמת רק בערך ב-Mort.

ויימס

New member
גם אני התחלתי עם צבע הכשף ונהניתי מכל רגע.

זה פשוט היה סגנון כל כך ייחודי ושונה מכל מה שהכרתי לפני כן.

למעלה