שלום B-)

• פותח הנושא taly
  • פורסם בתאריך

taly

New member
שלום B-)

קוראים לי טלי, אני בת 19 ואני הורדתי בשבעת החודשים האחרונים 30 קילו. לגמרי לבד.אל תחשבו שהגעתי לסוף הדרך אני שקלתי 116 קילו והיום אני שוקלת 83 קילו. אני רוצה להוריד עוד 20 קילו אבל עכשיו אני ממש בן אדם חדש אנשים לא מזהים אותי ברחוב, אני נכנסת לכל חנות בגדים ומוצאת בגד שעולה עלי, אנשים לא מבינים שאפילו שאני לא לובשת מידה 38 אלא 42-44 אני מאושרת. רק בן אדם שנמצא או עבר תהליך שכזה יוכל להבין. השיטה שלי זה לא לאכול הרבה במשך השבוע. בד``כ כ350-400 קלוריות ליום רבל בסוף שבוע לאכול כמה עוגיות קטנות ובכלל לאכול 1000-1500 קלוריות בסוף השבוע. שיהיה לכולנו בהצלחה טלי B-)

ארינה

New member
אז קודם כל אני גאה בך מאד

הייתי רוצה לדעת איזו דיאטה את עשית, למרות שעשית אותה לבד. חזקי ואמצי ותמשיכי אני מחזקת את ידייך ארינה

ELY

New member
כל הכבוד... אבל יש לי שאלה

אם אוכלים ליום 400 קלוריות ובסוף השבוע 1,500 אז עולים כל מה שירדת במשך השבוע מחדש לא? אולי אני טועה... אבל כל הכבוד ובהצלחה!

ארינה

New member
עקרונית זה לא ממש ככה, לפי מה שלי

סיפרו אז נוצר מצב שאת בעצם מתחילה דיאטה, השבוע הראשון זו הירידה של הנוזלים, ורק לאחר השבוע השני של הדיאטה זה בעצם המשקל שירדת וכן הלאה. ז``א המאמצים של השבוע את יכולה לראות בעוד שבועיים. חוץ מזה שהקלוריות מתקזזות להן בגוף.

אלמי

New member
להוריד עו 20 קילו

טלי שלום קודם כל אני רוצה להגיד לך כל הכבוד. אני יודעת איך ההרגשה אחרי שיורדים במשקל. גם סיפוק מעצם העמידה במשימה, גם הסיפוק מהמראה החדש. אבל לידיעתך בדיאטה רגילה כאשר מורידים בצורה דרסטית את כמויות המזון הגוף שלנו מגדיל את החסר בויטמינים ומינרלים חיוניים לגוף. אני נעזרתי בתוספות מזון כדי לעשות דיאטה, ירדתי 14 ק``ג בשלושה חודשים, למרות שאני יושבת במשרד 9 שעות ביום. והכי חשוב שאני מצליחה לשמור על המשקל כבר שנתיים וחצי. אשמח לשתף אותך בנושא - אם תחזרי אלי ב- EMAIL . כל הכבוד - אסתי.

bat17

New member
כל הכבוד!!!!

רציתי רק להגיד באמת כל הכבוד איך ב 3 חודשים 14 ק``ג???? אני ישמח מאוד אם תפרטי לי את הדיאטה שעשית תודה ותמשיכי כך....

צפרדעית

New member
כל הכבוד

על הירידה היפה במשקל!!! אני רק לא מצליחה להבין איך מצליחים להתקיים על דיאטה חריפה של 350-400 קלוריות ליום במשך תקופה ארוכה? אחת הבעיות הבסיסיות בדיאטה דלת קלוריות היא הרגשת החסך איך את מצליחה להתמודד עם זה? חוץ מזה, את לוקחת ויטמינים? את נמצאת בפיקוח רפואי? 350-400 קלוריות גורמות לגוף להיות במצב של הרעבה מחזיקה לך אצבעות להמשך ירידה אבל מקווה שתתיעצי עם רופא לגבי אופי הדיאטה שבה בחרת צפרדעית

bat17

New member
היי טלי

באמת כל הכבוד לך איך עשית את זה? רציתי רק לשאול אותך איך הסתדרת רק עם 350-400 קלוריות ביום לא נשארת רעבה? ומה עם ספורט??את עשית או עדיין עושה ספורט? ושאלה אחרונה מה אכלת פחות או יותר? תודה

טלי**

New member
כל הכבוד טלי

איזה כיף לך טלי, ממש שימחת אותי מכיוון שכעת אני בתחילת הדרך להורדת 30 קילו אשר ריפדתי עצמי בשנים האחרונות. מאוד אופטימית שהפעם זה יצליח, עבדתי על עצמי אנרגטית והנס קרא. לכולם הצלחה רבה,

למעלה