שלום שני

אליחי

New member
שלום שני

רציתי לדעת מהן שניים עשר אבני החושן והאם ניתן להשיג את כולן בחנות. את הספר שלכם ניתן לרכוש בסטמצקי? בתודה מראש- אליחי.

אליחי

New member
ועוד משהו...

אילו שבע אבנים יכולות לשמש באיזון הצ´אקרות? האם האבנים הבאות יכולות להיות חלק מהן: קוורץ שקוף, רוזקוורץ, גארנט ירוק, טורמלין שחור, אגת כחול, עין הנמר. תודה וסליחה על כל בילובלי המוח..

אבני החושן

אליחי את רשימת 12 אבני החושן ניתן למצוא בדף: http://www.crystals.co.il/main/Crystals/Hoshen/Hoshen.htm קישור בתחתית התגובה. שלומי

stoneage

New member
לצ´אקרות

שוב הי. קודם כל אתה לא מבלבל את המוח, בשביל זה אני כאן ואין לי בעייה עם זה. ניתן להתאים אבנים לצ´אקרות לפי צבעים (אם תחזור אחורה בפורום מישהי שאלה ונתתי תשובה מאוד מפורטת) כאשר לכל צ´אקרה מתאימים מספר צבעים והמון אבנים. ניתן בהחלט להשתמש באבנים שציינת אבל האגת הכחול צבועה כך שלמטרה של שימוש על צ´אקרה הייתי מחליפה לאבן אחרת (סודליית, דיומורטורייט או אחר). להלן מספר אבנים . אגב בספר שלי יש פירוט עם צבעים ורשימות אבנים, אני רושמת לפי סדר הצ´אקרות מהראשונה למעלה שתי אבנים לכל צ´אקרה: רובי,סמוקי קוורץ: קארנליאן, ג´ספר: סיטרין, כלצית צהוב: אוונטורין, אמזונייט / רוזקוורץ רודונייט: בלו לייס אגת, טורקיז : סודליית, אמטיסט: פירייט, קוורץ

stoneage

New member
אבני החושן

אודם (רובי) נופך (גארנט) לשם (אופל) תרשיש (אקוומארין) פטדה (טופז) ספיר שבו (אגת) שוהם (אוניקס). ברקת (אמרלד) יהלום אחלמה (אמטיסט) ישפה (ג´ספר) יש חילוקי דעות לגבי חלק מהאבנים ולגבי הסידור. באתר שלנו יש תמונות של פלקטים ותכשיט עם אבני החושן. כן, יש לנו בחנות את כל שנים עשר האבנים - בנפרד או על פלקט מעוצב כולל מסגרת. הספר שלנו נמכר בסטימצקי. לעיתים ייתכן שחסר כי הם לא מחזיקים הרבה עותקים אבל אם חסר ניתן להזמין.

למעלה