שלום שלום

שלום שלום

אז גמני מיחידי הסגולה שזכו להכיר אומן מדהים עם שירים לא פחות מדהימים איזה כיף לגלות שיש פורום כזה :) לילה טוב

נעים מאוד וברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אני מאוד מקווה שטעית רק בדבר אחד: אנחנו לא יחידי סגולה, ואם כן, זה יתוקן..
את מוזמנת להצטרף לכוחותינו, לקרוא, להגיב, להציע וכל מה שבא..
אגב, אני עדי, המטורפת הראשית...
[על מאיר כמובן..
]

אגב,

סליחה, זו השעה
[אני תיכף נוסעת לאוניברסיטה, אני לא סתם מתפקדת בשעות כאלו...] בכל אופן, ספרי קצת מה
מו
מי
איך הגעת אלינו
איך הגעת אל מאיר
קצת על עצמך.. תרגישי חופשי אנחנו כאן משפחה אחת גדולה, והכי חשוב שתהני
יומושלם

TEENAGER1

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אני מיכל, המ. התמכרות נעימה והרי לך חתול,
.

ramonsegev

New member
שלום אני רמון ../images/Emo9.gif בן 16.5

התמכרות נעימה פורום מדהים! תישארי פה

AnGeLiNa JoNsOn

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif

אני תמר, בת 16 (
), מאבן יהודה ספרי קצת על עצמך והשתלבות נעימה

קצת באיחור אבל אנייוואי..

אני בת 20 מירושלים סתם עשיתי חיפוש בגלול על מאיר בנאי וזה מצא לי את הפורום הזה :)

טוב עניתי קצת בחיפוף אז אני אשקיע..

מממ דבר ראשון כשאמרתי יחדי סגולה זה כי הוא זמר ענק שלצערי לא הרבה אנשים זכו להכיר (אני מתכוונת חוץ מאת הלהיטים המוכרים ע"ע שירו של שפשף שער הרחמים וכיו"ב)מעניין אותי לדעת איך בכלל יצא לכם להכיר לעומק את השירים שלו ? אצלינו היה לאחותי את הדיסק מנגינת הנדודים והתחלתי לשמוע אותו ככה לפני 3 שנים דיסק מדהים! וכך אצה לה הדרך וקניתי עוד ועוד דיסקים שלו עכשיו יש מבצע בתו השמיני 3 דיסקים שלו ב50 כמובך שקניתי :) זה מכיל את הדיסקים ובינהם גשם וההופעה לדעתי ובינהם הכי טוב מבין ה3 וההופעה מאוד מאכזבת בתור אחת שהייתה כבר לפחות ב4 הופעות שלו ציפיתי לקצת יותר אבל זה דיסק מאוד ישן כניראה שזה היה בתחילת הדרך ומאז הוא רק השתבח טוב סיימתי את המגילה שלי מחכה לשמוע את שלכם יומטוב

טוב, המגילה שלי

לא נגמרת אז עדיף שאני לא אתחיל..
אני רק אספר לך שיש לי עשרה אלבומים של מאיר [כלומר, את כולם..
] וגם סינגל אחד שלו..
["שם כל האדם"], הייתי בעשרות הופעות שלו, אם לא מאות.. [לא, אני לא מגזימה.. אני שם כמעט אחת לחודש..
] הקמתי את הפורום הזה בדיוק בגלל מה שדיברת עליו עכשיו.. המון אנשים מכירים רק את "להיטיו הגדולים" של מאיר שזה ממש חבל כי לדעתי שירים אלה אינם מייצגים את המוסיקה שלו בשום צורה שהיא. אני מכירה את מאיר [כלומר, את המוסיקה שלו
] כבר כמה שנים טובות ובאמת שאני ממש לא זוכרת איך ומתי התחלתי.. לגבי האלבום "הופעה חיה", מדובר באלבום משנת 88 ואני דווקא ממש ממש אוהבת אותו.. הוא משעשע מאוד..
יש כאן אנשים עם חולשה מסויימת ל"תותים"
לגבי החולשות שלי, כולם כאן כבר יודעים [וגם מאיר עצמו כבר יודע..
] שיש לי חולשה מיוחדת ל"תמיד כמעט" [מתוך "לב סדוק"] ול"את אחת יחידה" [מתוך "הצבעים משתנים"] ולמאיר בכלל בעיקרון..
אני מהמכורות הקשות..
אממ, ובנימה קצת אישית כדי שתכירי, אני עדי, בת 21, מחדרה. לומדת בזמני הפנוי פסיכולוגיה תואר ראשון, שנה שניה.. ולמחייתי אני שומעת הרבה מאיר...

אממ...

ימית בת 27 נדמה לי ויפית 26.. [נדמה לי..
] וכשהפורום יתפרסם בעזרת השם אני מאמינה שיהיו אנשים מכל הגילאים כי זו אחת מסגולותיו של מאיר.. הוא מדבר לכל הגילאים ונוגע בכולם..

למעלה