שלום שלום!!..

shaanu

New member
שלום שלום!!..

היייי חברים.. אני חדשה פה, שמחתי לראות את הפורום המקסים הזה.
אני מרגישה שאני צריכה להרזות כי זה מקובל אבל מצד שני אם ככ היתי רוצה כבר היתי עושה משהו בנדון (אני בת 23 עקשנית ביותר..)
בכל מקרה שמחתי לראות שיש אנשים כמוכם!.
האמת שאני בכלל בקטע מבלבל עכשיו. אני בסוג של מערכת יחסים עם בחור איך לומר? די צנום. הבעיה היא שאני לא לוקחת את זה כמה צעדים קדימה כי אני מבולבלת. אני לא רוצה את זה כי הוא צנום וזה חסר פרופורציה בעיני החברה או שאני לא רוצה לקחת את זה צעד קדימה כי אני לא אוהבת בחורים צנומים בדר"כ?(אני אוהבת אותם בנויים היטב
)..קיצר בלבול.
מה דעתכם? נשים, היתן יוצאות עם מישהו רזה ממכם בהרבה (צנום באופן קטן ביותר)? גברים, היה מפריע לכם העניין? היתם שמים לב לזה? (הוא טוען שהוא ממש לא שם לב לזה וזה בכלל לא מפריע לו).
סליחה על החפירה על ההודעה הראשונה!.. אני פשוט מרגישה שמצאתי עם מי לדבר! (חברות שלי לא מבינות על מה אני מדברת בכלל..)
תודה..

על תיהי מבולבלת...

תעשי מה שמרגיש לך הכי נכון...
אם טוב לכם ביחד ומקבלים אחד את השני/ה זה הכי חשוב
אם את מרגישה שיכולה לעשות מה שרוצה ויש לך כוחות לכי על זה
העיקר שתרגישי בנוח

SuperKeren

New member
גם אני חדשה פה

ברוכות הבאות לנו!

באופן תאורטי (תפוסה) לא הייתי יוצאת עם מישהו צנום מאוד אבל גם לא עם מישהו שמן מאוד.
אני חושבת שזה עניין של העדפה אישית ולא בקטע של "מה החברה תגיד עלינו". אני לא אצא עם בחור נמוך או קירח למשל, כי זו ההעדפה האישית שלי. בדיוק כמו שיש גברים שלא יצאו עם אישה שמנה או בלונדינית. זכותם.

זה נטו אם את נמשכת אליו או לא

אני לא הייתי יוצאת עם גבר צנום כי הייתי מפחדת לשבור אותו חחח ותמיד יש לי את הרצון שכשמישהו יחבק אותי אני ארגיש כאילו נשאבת לתוכו, ולא שהוא יחבק אותי ואני ארגיש כמו אמא שלו
הדעה של החברה לא צריכה להיות גורם משפיע בכלל!
אגב, הדעה הרווחת אצל חלק מהגברים זה שלצאת עם שמנה זה מפדח ובגלל זה הרבה לא מודים שהם נמשכים לשמנות... היית רוצה שמי שייצא איתך ירגיש ככה?

אני לא צנום..(הכל באופן יחסי )

ברוכה הבאה....
ושוב תגידי מבולבלת ? בגלל הבלבול שלך את לא לוקחת אותו ברצינות ? הממממ ומה דעתו בנושא.....

dify

New member
הייתי במצב הזה

ושמתי קצוץ! אם הוא מוצא חן בעיניך, אם יש לכם חיבור אמיתי, אם זה הדבר היחיד שימנע מכם להיות מאושרים אחד עם השניה ובאמת השאלה היחידה היא "מה אחרים יגידו" אז יאללה, לא כל יום מוצאים אהבה, ואם טוב לכם ביחד, אז תתפלאי לגלות שילמדו לקבל אתכם כמו שאתם. יותר חשוב מה אתם מרגישים בינכם לבינכם, לא מוותרים על אהבה בגלל סיבה שכזו לדעתי.

עופר 123

New member
תעשי רק מה ש-א-ת רוצה

מה שחשוב הוא המשיכה. אם את נמשכת אליו, אוהבת להיות איתו, רוצה לראות בו בן זוג קבוע, אז איפה הבעיה? אם אין משיכה, זה כבר משהו אחר, אבל אם את נמשכת אליו כמכלול, לא רק בגלל הגוף או הראש, או תכונה זו או אחרת, אלא הכל ביחד, צאי איתו מכאן ועד החופה.

אל תתני לחברה להכתיב לך עם מי להיות ועם מי לצאת, אל תחשבי שבגלל הבדלי המידות דברים צריכים להשתנות. צאי עם מי שאת רוצה, ואם מישהו יעז להעיר, תפני אותו אלינו ואנחנו כבר נטפל בו

חוץ מזה, ברוכה הבאה לפורום הכי עגול ברשת

shaanu

New member
שורה תחתונה

אני מניחה שזה לא פייר כלפיו בכלל כל העניין..
שף- הוא לא יודע על העניין. רק שאלתי אותו אם לא מפריע לו והוא אמר שבכלל לא .
אני חושבת שמה שאני באמת רוצה זה להיות עם גבר שאני ארגיש שיכול להכיל אותי (חיבוק עוטף וכל העניין הלא פמניסטי שנלווה ללהרגיש מוגנת חחח) ולא עם גבר שאני ארגיש כמו אימא שלו במקרה הטוב..

וווואווו כמה כיף פה!.
שמחה שמחה שמחה.. אמליץ בחום לעוד כמה עגולות..

solee

New member
למי איכפת מה חושבים ?!

הכי חשוב שהוא מוצא חן בעיניך !
לפני כמה ימים ראיתי איזו פסיכולוגית בטלויזיה שאמרה שיש לבדוק כמה דברים כדי לדעת אם מדובר ב"אחד".
-האם אני אוהבת לישון איתו?
- האם אני אוהבת לאכול איתו?
-האם אני אוהבת לדבר איתו?
-האם אני נהנת איתו בסקס?

שיהיה בהצלחה !

למעלה