שלום שלום

Just לובלו

New member
שלום שלום

אני קוראת מאחורי הקלעים והגיע הזמן שגם אני אשאל - אז אחרי ויברטור רולס רויס (שלא עובד לאחר שימוש באמת לא מוגזם) ורוקט שדורש החלפה, אני מתכננת להגיע בסופ"ש הקרוב לחנות לאביזרי מין עם ידיד קרוב. מה שהכי עושה לי את זה - ואני ב - 99% מתחרפנת וגומרת ממש חזק זה גירוי של נקודת הג'י. מכירים אביזר שיכול להתאים? בעיקר משהו שהוא דמוי אצבעות...? ומה עדיף - סיליקון/פלסטיק? ועוד שאלה קטנה - ביצים סיניות... מומלץ? תודה ונתראה בגמירות

חופ שיה

New member
עוד בדף הזה קיים שירשור

בעניין צעצועי מין לגירוי נקודת ה- G והאזור המדובר. קשה להמליץ לך על אחד ספציפי כי זה כל כך אינדוידואלי , היות ואת קצת מנוסה, אני בטוחה שתדעי בחנות לבחור את הטוב בשבילך. רק צריך לקחת בחשבון שלא כל צעצוע שתקני יהיה 100% טוב עבורך. אמרתי בעבר שלצערנו רוב הצעצועים הם ניסוי וטעיה ולכן כל קניה יכולה להיות קניה מוצלחת/ לא מוצלחת - זה חלק מהעניין בגלל שלא ממש אפשר לנסות את הצעצוע בחנות - זה לא כמו לבחור בגדים, נעליםם , משקפיים וכדו'. הכי טוב שצעצועי חדירה יהיו מסיליקון נעים למגע עם הגוף- יש המון סוגי סיליקון, עניין של טעם אישי שנרכש עם הניסיון בצעצועים- סורי - אין דרך קלה וזולה יותר דעת מה טוב בשבילך. ביצים סיניות - לא מצאתי שום תענוג בהימצאותם בנרתיק. אבל שמעתי על מעט נשים שנטרפו מזה. בגלל שלא היה לי נעים להסתובב עם הביצים הסיניות בתוכי בזמנים שאינם למטרת סקס כדי לחזק את שרירי רצפת האגן (שזו אחת המטרות של הביצים הסיניות), לא טרחתי להמשיך בתהליך שכן לא היה לי נעים בכלל- זה הציק לי ברמות על (מדובר על ביצים סיניות בגודל סטנדרטי). יש עוד דרכים פשוטות יותר לחזק את שרירי רצפת הנרתיק ללא אביזרים המיועדים למטרה זו.

Just לובלו

New member
נראה לי שיודעת כבר מה בא לי

שוטטתי קצת באתרים וגילית את הויברטור דמוי אצבעות. נראה לי ששמי כתוב על המוצר
המון תודה, חופשיה (נהנית לקרוא מחוכמתך בפורומים!)

Cגלית

New member
ברוכה המציצה../images/Emo24.gif

שמחה שהצטרפת אלינו. חופשיונת צודקת וגם המלצתה נכונה, סליקון עדיף. בהצלחה, חיזרי לספר חוויות

למעלה