שלום שלום -מספר שאלות...

global

New member
שלום שלום -מספר שאלות...

שלום פורום יקר... אני רק מבקש לפני שאתחיל לחסוך את ההסתלביטיות על החומרה וכדומה - אני יודע ומכיר את השוק אני רק מבקש עצה.... תודה מראש.... נתון בסיסי : עובד על פרוטי עם וינדוס 98 *אני מחפש סמפלר לסטרינגים , מצאתי את הציז' מאשין - שדווקא עומד בדרישות הבעיה : כאשר אני עושה אקרוד של יותר מ 3 תווים התוצאה המתקבלת היא משהו עתור באס וצורם באופן מטורף. המטרה בסטירנגים היא סאונד חם וזה רק מחרפן אותי. האם יש איזושהי המלצה למכונת סטרינגים או ליירים חמים? * האם האדירול יכול לפעול על פרוטי + וינדוס 98 מודה לכולם מראש GLOBAL

נדב ברג

New member
מספר תשובות

בצ'יז מאשין תנסה אולי להעלות את ה"ברייטנס" ומקסימום אפשר גם לנסות להוריד את ה"מיין אווט" אבל אני לא יודע כמה זה יעבוד. עוד פלאגין דומה שאני נורא אוהב הוא "קרייזי דיימונדס" אז תנסה גם אותו. אגב, זה לא סמפלר, זה סוג של סינטיסייזר.

global

New member
תודה אבל....

נסיתי את הקרייזי דייאמנוד , אין לי מושג למה כרגע...אבל אני זוכר שמחקתי אותו...אני מניח שהוא לא מצא חן בעיני והיה מסונטז מדיי... אני ממש מנסה למצוא ליירים\סטרינגים חמים - בדומה לצ'יז מאשין... למישהו יש עוד תשובה בשבילי.... תודה מראש.... *אשמח אם יענו לי גם על השאלה : האם אדירול יכול להתאים לפרוטי על וינ' 98

למעלה