שלום שוב. שאלה

שלום שוב. שאלה

קניתי מערכת לפני כ 15 שנה. 2 רמקולים מאראנץ גדולים+מגבר ורדיו רוטל+טייפ דאבל קאסט איווה. מערכת מעולה. הטייפ התקלקל והחלטתי למכור את כולה כי תספה לי מקום בבית. טכנאי אלקטרוניקה שאני מכירה אמר לי שהיא לא שווה יותר מ 100 ש. מה דעתכם? אשמח לשמוע תגובות. תודה

רומן ט

New member
דגמים. דגמים, לא מותגים.

על הרמקולים והמגבר בטוח רשום גם הדגם, ולא רק שם היצרן..

Raffael

New member
חבל למכור לדעתי. גם תמורת ההצעה

הנדיבה ביותר לעיל, של אייל - 400 ש"ח. את הטייפ אפשר לזרוק. את השאר עדיף לשמור.

אתה בטח מתכוון לזה שתשלם לו 100 שקל

והוא היה מוכן לפנות לך את ערמת הזבל שהיתה מונחת לך בבית ? ולא הבנתי אם הטייפ התקלקל אז למה למכור ? אם היא כזאת מערכת מעולה ? שווה בדיקה ,

miromiro

New member
"בערמת הזבל" הזאת, סביר להניח

שהרסיבר סטריאו של רוטל הוא RX-845 או 840. שהוא מגבר נחמד לכל הדיעות ורק אותו אפשר למכור ב400 ש"ח. גם לי היו עד לא מזמן בביודעם זוג רמקולים ישנים של מראנץ. ראיתי שמישהו מחפש זוג רמקולים זולים יד שניה כדי להעמידם באיזו זולה בחוץ בשמש והופ, הנה עוד 300 שקלים. אז אם יש סבלנות ומקום אכסון, שווה לפעמים לחכות, אפילו לאיזה בארטר.

בוא נעשה ניסוי...

פרסם מודעת מכירה בלוחות הפורום ... למכירה מערכת אוויה ב 500 שקל. בוא נראה כמה יתקשרו לגבי המערכת, כמה יגעו לבית המוכר ומי יקנה בסוף את המערכת ? מוכן להשתתף בניסוי ?

א. אני בת ב. זאת לא ערימת זבל.

זאת מערכת טובה מאוד ג. מכרתי אותה כי הטייפ התקלקל והיא תפסה לי מקום (יש לי דירה קטנה) ג. אני רוצה במקום מערכת מיני ליד המיטה ד. לצערי מכרתי אותה ב 100 אבל אל תשאלו מה היה. הקונה טען שהוא צריך קודם לקנות ורק אז הוא יתן לי ת`100 ש המסכנים. מה אתה אומרים על זה? אגב, אני מכירה אותו, המעבדה שלו ליד הבית שלי. מה ניתן לעשות? אני מרגישה שהוא עבד עלי. תודה לכם שאתם עונים לי

רונן ס

New member
תגידי לו שהוא אבו- כמונה

100 שקל זה דיסק במחיר מלא בטאוור רקורדס. רק הרסיבר שלך, כפי שנאמר לך, שווה יותר. אני הייתי מוכר את הרכיבים עצמאית ואת הטייפ המקולקל דופק לטכנאי בראש. אבל זה רק אני. רונן

yairf

New member
שימי מודעה כאן בלוחות, תני פירוט

של הדגמים ומאיזה שנה הם, נסי לצרף תמונות ומישהו כבר יימצא את זה. אל תתעסקי עם אותו טכנאי, הוא בטוח שמצא לו טרף קל לארוחת הבוקר.

למעלה