שלום - שאלה

דניאלהמ

New member
שלום - שאלה

זאת פעם ראשונה שאני מגלה את הפורום הנחמד הזה. יש לי חתולה בת 13. אנחנו נוסעים לטיול ל- 9 ימים. אחותי מוכנה לשמור על החתולה אבל מעדיפה שנביא את החתולה אליה (האופציה השניה - החתולה תהיה בבית לבד ואחותי תבוא פעם ביומיים לביקור+ מתן אוכל ומים). שאלתי היא מה עדיף לחתולה? והאם בגילה המופלג לא כדאי להתחיל להעביר אותה לבית אחר? תודה, נ.

Twilight6

New member
לדעתי

עדיף שאחותך תגיע לטפל בה. חתולים לא אוהבים לעבור טרטוריה במיוחד שהיא בת 13 וכנראה כבר רגילה לבית שלה.

GeJuFan

New member
כמו שנאמר עדיף שהחתולה תישאר

בבית. חתולים הם חיה טריטוריאלית ובגיל 13 עדיף להשאיר את החתולה בבית. אגב פעם ביומיים זה לטעמי מעט מדי לבקר את החתולה. חתול שרגיל שיש איתו מישהו כל יום עלול להיכנס ללחץ ואף לדיכאון במיוחד בגיל המבוגר שבו היא נמצאת. עדיף יהיה שאחותך או קרוב משפחה אחר יגיע כל יום לבלות עם החתולה, אם זה בעייתי הייתי ממליצה לך במידה וזה אפשרי לך כספית לחשוב על לשכור פט-סיטר שיבוא כל יום ויהיה עם החתולה (במידה ותהיי מעוניינת בכך תשלחי לי מסר ואני אשלח לך פרטים נוספים) ההמלצה היא גם עקב גילה המבוגר של החתולה רצוי שאם משהו יקרה שיהיה מישהו בעל ניסיון שידע כיצד להתמודד עם המצב.

דניאלהמ

New member
תודה לעונים

הלחצת אותי קצת עם התגובה ביחס לגילה של החתולה. אני אבקש מאחותי שתשתדל להגיע יותר.

GeJuFan

New member
אני תמיד שמחה לעזור ו...

את לא צריכה להלחץ אבל כן רצוי בהחלט שאחותך תבוא יותר וזה בלי קשר לגיל כל חתול שרגיל להיות עם בני אדם כל יום ימצא את זה מאד קשה להיות לבד סגור בבית במשך 20 שעות. חתולים מבוגרים יותר נוטים להיות יותר רגישים לשינויים.

למעלה