שלום שאלה מה בנות אוהבות?

kaka654321

New member
שלום שאלה מה בנות אוהבות?

אני בן 18 ולא נישקתי בת מה לעזאזל לא בסדר איתי בני 12 מתנשקים ואני לא??? אני נמשך לבנות אבל לא יודע שאני מנסה לדבר עם משאני י מחבב אני נהייה ביישן הדם קופא לי במקום אשמח עם תיתנו לי עצה טובה איך אפשר לגשת כול הכבוד לכן המשיכו במאבק שלכן אני תומך ב-100% בכם מזה משנה אם בן או בת היעקר אהבה האמתית נכון? ועם אהבה אמתית שווה לסכן את הכול בשבילה אבל אני לא יודע איך אני יגש מה לשאול? לשיר לה שיר(אני מגן על מנדולינה) בבקשה בנות או בנים עצה כי תאמינו לי שאלתי את החברים שלי להם אין מושג מה בנות אוהבות אז בבקשה אם אפשר איזה עצה אודה לכןןןן יאללה תמשיכו לנהות לאוהב הרבה שנים של אושר שמחה ו בריאות ותנהו מהחיים

nuritpm

New member
איזה ילד חמוד!

אז תקשיב, אני יכולה להגיד לך מה בנות אוהבות שבנות עושות להן, לגבי הצד השני זה קצת יותר מסובך, לי באופן אישי, אף פעם זה לא ממש עשה לי את זה. אבל, ברמה העקרונית, דבר ראשון, אני חושבת שאתה צריך להאמין בעצמך. כי אם אתה ניגש למישהי ואתה חסר בטחון, כאילו לא מאמין בעצמך ובמה שיש לך לתת, אז למה שהיא תאמין? ודבר שני, להיות כנה ואמיתי. לא להתחיל עם הצגות, קלישאות - "אני מכיר אותך מאיפשהו?" כאילה, לך ישר, תבוא ותגיד שאתה מעוניין, שהיא מוצאת חן בעיניך, זה ממש לגיטימי ומוערך, תהייה אתה עצמך, תחמיא, תכבד, תהייה עדין ומתחשב. נראה לי שזה יעשה את העבודה. המון בהצלחה לך נורית

כשתגלה ילד, ספר גם לי... ../images/Emo13.gif

ולהיות ביישן זה בכלל לא רע, אפילו די חביב על האיכותיות שבינינו, אבל מן הסתם זה לוקח יותר זמן לביישנים. אתן לך עצה שטרם הצלחתי ליישם בעצמי- נסה לחשוב על זה פחות ולעשות יותר. ואת השירים שמור רק למיוחדות שבהן.
בהצלחה

למעלה