שלום רציתי שהפורום הזה יהיה

שלום רציתי שהפורום הזה יהיה

ברשימת התפוז שלי, בגלל זה אני רושמת, אני עוברת תקופה קשה, אבל בגלל שהכל קשה קשה לי לכתוב, אז כשיהיה לי המוזה אכתוב. בהצלחה לכולם.

שלום ליורם ולכל חברי הפורום

הטראומה הראשונה שלי הייתה בגיל 40 לפני זה האבחנה שנתנו לי הייתה הפרעת אישיות גבולית, בגיל 23 חוויתי הארה בחיים והתאהבתי בבחור אמריקאי, היתי על גג העולם, הרגשתי שמצאתי את כל התשובות בחיי, זה היה תקופת קסם עבורי, לקחתי סמים כגון גראס, ויום אחד איבדתי הכל, את עצמי, את עולמי, את חבריי, והייתי חולה, איבדתי מישהו שהיה החבר הכי טוב שלי, הבעל שלי, הוא היה כל עולמי, כאשר חזרתי לארץ הייתי שבורה עם 42 קילו רזון,
&nbsp
כל השנים הללו לא הייתי בטיפול עד גיל 35 כאשר אני עוברת חוויות של חרדות קשות, ודיכאון מאוד קשה, עבדתי במקומות עבודה רבות עד שהחלטתי לטפל בעצמי, לא הסכימו לטפל בי בלי כדורים והתחלתי לקחת כדורים נגד דיכאון וחרדות.
&nbsp
השנים היו קשות מנשוא עבורי שום כדור לא הצליח להרים אותי, וכך חזרתי בגיל 35 לבית הורי, כאשר אני לא עוברת, (כל חיי פינטזתי על זה שאחזור לאהובי באמריקה ולא בניתי לי משהו כאן, והיום אני מצטעת על כך.
&nbsp
בגיל 40 נרשמתי לאתר הכריות ושם עשיתי בלגן, התחלתי לרדת על אנשים, והם בחזרה עלי, זה היה מריבה קשה מאוד אשר הובילה להתקף פיסיכוטי ראשון בחיים, חשבתי שמדברים על מהטלויזיה, שעוקבים אחרי, ואז חליתי במחלה הארורה הזו,
&nbsp
מאז ועד היום אני נקראת סכיזופרנית, או בעלת קוים פסיכוטים, אין לי שום חברים, והמהות שלי בפנים כל הזמן אומרת לי שאני בודדה מאוד, זה הורס אותי,איך נפלתי ככה, אני כבר לא נראית כמו שהייתי בעבר והשתנתי מאוד, היום אני מתחילה תהליך שיקומי שמפחיד אותי מאוד לעבור מנקודה א לנקודה ב, אני לא יודעת אם אצליח אני מרגישה מנודה מהחברה, כאילו אזרחית סוג גימל, לא יכולה להיות בעולם הנורמטיבי, כאילו זורקים אותי לאיזה גיטו של אנשים כמוני חולי נפש,לא יודעת איך להמשיך מפה.

מה מפחיד אותך בתהליך שיקומי?

שלום סיגלית
ותודה ששיתפת אותנו.
הבדידות היא באמת בעיה קשה.
וגם חוסר התעסוקה.
אז אני שמח שאת מתחילה תהליך של שיקום
ולא ברור לי מה מפחיד בתהליך שכזה.
אשמח אם תוכלי לספר לנו יותר על הפחד הזה.

עברתי מספר תהליכי שיקום שלא צלחו

עד שהפיכיטרית שלי טענה שאולי אני ברת שיקום, כי כך החליטו במשרד הבריאות, כתבתי מכתבים, ביקשתי מהפסיכטרית שלי שאני משתגעת בבית, לא ענו לי עד שיום אחד לפני שבועיים הגעתי בעצמי בלי שום הזמנה וכך פגשתי את העוס שמטפל בי עכשיו, מפחיד אותי בתהליך השיקומי, שאני פעם למעלה פעם למטה, לא יציבה בפנים, אני רוצה רק משרת פקידה שאין את זה, בגלל זה מחמירים אייתי, מפחיד אותי שאני לא אצליח ושום פעם אשב בבית עד שמצאתי משהו טוב, העוס שלי דיבר על חיים בקהילה הסכמתי נורא ושמחתי אחרי זה חשבתי שאני לא מעונינת לשבת עם חוסים, (בעיה שלי), מפחיד אותי לשנות כיוון, מפחיד לצאת מהבלאגן שאני שרוייה בו, אמא, אחים בית, הבעיה שאני רוצה לחזור לעויסוקי כפקידה, לא מזכירה , משהו פשוט בל שעות המון, מפחיד אותי לצאת מהבית, ולחוות את הבדידות העמוקה שנוצרה אצלי, לא יודעת אם הורי לא יעשו לי בעיות אם אמצא עבודה, כי הם רוצים שכל היום אנקה להם את הבית, התחושות הם קשות, אבל יותר קשה הבדידות, כי חוותי אותה בצאתי מן הבית, זהחרדות , זה בדידות, זה מפחיד מאוד,

אז נקטת יוזמה ובאת

והנה התהליך חודש.
הנה יוזמתיות ואקטיביות (שלך) שמקדמת תהליכים.
את כותבת על חוסר היציבות
שאולי הקשתה על התהליך השיקומי.
במה באה לידי ביטוי חוסר היציבות?

יורם

חוסר היציבות שלי מגיע מדיכאון, אף על פי שאני צורכת 20 מג ציפרלקס, אני נופלת לדיכאון לא יודעת למה, ולוקחת כדורים כדי לישון, לשכוח מהעולם, תודה לך שאתה מראה לי את הדברים הטובים שבי, ואני מקווה שיש לי צדדים טובים בי, הדיכאון מוריד אותי למטה.
&nbsp
אויש המקלדת בקושי עובדת, מחר אלך לקנות חדשה, קשה לי לרשום איתה מחסירה אותיות ומעוותת אותם.
&nbsp
שבת שלום

למעלה