שלום רב,

o0O0o

New member
שלום רב,

אני מקווה שזה הפורום הנכון לשאול. אמא שלי הפסיקה לעשן והשתמשה לצורך זה במשאף ניקורט 10 מ"ג. לפני כחודש+ הפסיקו את הייבוא של תרופה זו לארץ. היא שוקלת לחזור לעשן כי מסטיקים ניקוטין ומדבקות לא עוזרות לה בהפחתת הצורך לעשן. אני כמובן ממש לא רוצה שזה יקרה. ניסיתי להזמין את התרופה מחו"ל - דרך אמזון ארה"ב ואמזון בריטניה - הם לא עושים משלוחים ארצה. ניסיתי גם איביי ויש שם רק מוכר אחד עם ציון לא גבוה, אז וויתרתי. אז כמה שאלות לי: 1. האם זה בכלל חוקי להזמין את התרופה הנ"ל (nicorette inhaler 10mg) מחו"ל לארץ? 2. אם זה חוקי, האם אתם מכירים אתרי תרופות אמינים מחו"ל שעושים משלוחים לארץ? תודה ויום טוב, עמוס.

o0O0o

New member
מקפיץ

RebelRex

New member
ייבוא אישי של תרופות

ישנם שני מסלולים של יבוא אישי של תרופות- 1) דרך טופס 29ג' - בית מרקחת שמתעסק בייבוא אישי (כמו למשל שור טבצ'ניק) אמור לתת לך את הטופס על מנת שהרופא המטפל ימלא. 2) דרך הזמנה אישית מבית מרקחת מחו"ל- נדרש לכך מילוי של טופס הצהרה בנוסח סטנדרטי, בה אתה מצהיר כי התרופה אינה מכילה סם מסוכן, כי יש בידיך מרשם רופא (אם הדבר נדרש), וכי התכשיר מיועד לצריכה אישית לתקופה של עד שלושה חודשים וישמש אך ורק לצריכה אישית. כמו כן, אתה נדרש להצהיר כי השימוש בתכשיר הוא באחריותו המלאה שלך, וכי אתה מוותר על כל תביעה אפשרית נגד משרד הבריאות בכל הקשור בשימוש בתרופה. (המקור) ניתן למצוא את הטפסים באתר משרד הבריאות לגבי בתי מרקחת שמייבאים לארץ , אתה צריך פשוט לבדוק אם התרופה שאתה מחפש נמצאת באותו בית מרקחת והאם הוא אמין. למשל בעבר קראתי שבתי מרקחת קנדים בעלי תעודת CIPA הם אמינים.

למעלה