שלום רב לכולם, לא הבנתי משהו

itamar066

New member
שלום רב לכולם, לא הבנתי משהו

שימו לב איך שרון לא עונה לשאלות של אלמונית לרגע 2, של ביל אוונס, ומנסה להתחמק, ונוטה את הדיון, נוטה את השיחה, לדבר על למה "אלמונית לרגע 2" , בחרה להיות אלמונית מאחורי מסך ומשתמשת באלימות, מה הקשר?! אז היא רוצה להיות אלמונית, שתיהיה חופשי... למה את מתחתמקת ונוטה לצד אחר של הדיון. אלמונית רגע2, ביל אוונס, הפנו כלפיך שאלות לגבי הרקע המקצועי שלך, לגבי טיפולים קבוצתיים שבכלל לא דומים אפילו במקצת למה שאת עושה בפליקס. אני בטוח שלאף אחד לא הייתה כוונה להרגיז, אלה רק להבין, מה את בדיוק עושה פה? ומה את מתכוונת להשיג בזה? האם זה כמו שמישהו רשם פה, רק "ניסוי", ומשחק שלך באנשים אחרים? אני גם לא יכול להבין איך את יכולה לישון בלילה.. את מנהלת את הפורום הזה, ושיש שאלות שלא מצאת חן בעינייך את מתחמקת מהם או מוחקת אותם, את מגיבה תשובה אחת שלא קשורה בכלל, על ניתוח פסיכולוגי למה "אלמונית לרגע2" מתחבא מאחורי מסך, מה זה קשור? ומה אכפת לי מזה?.. אני לא ראיתי בתגובות שלה שום התנהגות אלימה\מילים בוטות. הניסוח שלה היה מאוד ברור ומדוייק. את מתחמקת משאלות לא עונה שלא בא לך.. אז מה את עושה פה בעצם בפורום? מנפחת את האגו שלך שמשתמשים בפורום מתחנפים ורושמים לך "איזה תוכנית יפה" , "כל הכבוד על הרעיון" , "איזה יופי"? האם המשתמשים האלה באמת יודעים מה קרה פה? שחדרנו לפרטיות של אנשים, שהסכלנו עליהם, שחשבנו עליהם, ניתחנו אותם והחלטנו מי הם ומה הם כמו שאנחנו רואים את זה? אני לא מסכים עם מי שאמר שהתוכנית בפליקס היא כמה אופרה ווינפרי, יש הבדל גדול. בפליקס כל הצופים אנונימיים, המטופל לא רואה את הצופים כמו בטיפול קבוצתי אות תוכנית טלוויזיה, המטופל בשבילו הצופים זה רק מספר... באופרה או ריקי לייק הצופים מדברים, דוקטור פיל הוא מקצועי ומוכר ויש לו הסמכה לטפל.. ופה אנחנו לא יודעים כלום על שרון.. מי היא מה היא, מה היא עשתה בעבר, מאיפה היא.. ועוד פרטים חשובים למרות שהם נשמעים קטנים. מה דעתכם??

q o p

New member
קצת דיוקים...

התוכניות של אופרה ווינפרי, ד"ר פיל ודומיהם, אינם מתיימרים בכלל לאמר שמדובר בסשן טיפולי. לאף אחת מן התוכניות הללו אין את הכותר: 'טיפול' או 'מטופלים'. למעשה, התוכניות הללו מתאפיינות בשיוכן לג'אנר: "תכניות אירוח". המאפיינים הזהים היחידים הם הנחייתו של איש מקצוע, פניה מתוך בחירה של משתתף ועובדת היות התוכנית 'ריאליטי'. אינני צופה הדוקה בתוכניות אלו, ואמנם, חטאתי רגעים מספר בעת זיפזופ סתמי. התוכניות הללו מוכרות בשל שיתוף הקהל שבהן, שאלות ומחשבות שמגיעים מהצופים והעדים למתרחש, ופחות 'אחד-על-אחד'. יש שם הינהוני אמפתיה ואולי קצת 'פסיכולוגיה בגרוש' (במובן החיובי
) אבל אין שם טיפול. q.o.p

ש1212

New member
לדעתי...הגיע הזמן להפסיק לחפש ..משמעויות

טיפשיות ..לכל המצב הזה ..שממש לא במקום .. כבר אמרתי ואומר שוב ... מי שלא מתאים לו ..!!!!! שלא יכנס לפורום .. שלא יצפה .. ושלא יעביר ביקורות .... כי יש עוד הרבה אחרים שדווקא בעד ..התוכנית והפורום הזה!!!!. כל החברה האנטי למינהם... אולי די ..נמאסתם !!!!! אתם לא תצליחו לעכר את האוירה ... סדרה מצוינת .. בעלת חשיבות עליונה .. ועם ..המון תובנות חיוביות .. וראויה להערכה עצומה מצד המטופלים ומצד שרון המטפלת . אז די!!!! ש'

itamar066

New member
שלום שלום

הפורום הזה נועד בשביל להעיר ביקורת, להגיב. חלק מתהליך של פורום - זה שהוא פתוח וחופשי, כל אחד אומר את דעתו, מתווכחים, מתדיינים בצורה תרבותית ונכונה. לכן אה תמנעי מלהשתמש במילים בוטות כמו "טיפשיות" ולירשום כמו פאקצה עם אחרי כל מילה .... ..... ו- !!! !!! !!! תנסחי בצורה נכונה ומובנת את מה שאת רוצה להגיד. מי שבעד מוזמן לפתוח נושאים שהוא בעד ולירשום למה ומה הוא חושב שטוב בסדרה ומדוע היא עם חשיבות עליונה, זה דווקא מעניין, את מוזמנת, אלמונית בשם ש'1212, לירשום.

ש1212

New member
אם לא הצלחת להבין את הניסוח שלי ..

זה חבל מאוד ..הבהרתי את עצמי מעולה . חוצמזה , כתבתי את דעתי כבר בדפים הראשונים בפורום , תוכל לעיין ולקרוא שוב .. אני חושבת שגיל 15 לפי הכרטיס שלך...הוא באמת גיל ש "קשה" להבין .. .את המשמעות האמיתית של טיפול פסיכולוגי.. לא שאני מבטלת אותך , אבל ..כן ..עדין נשארים שלוש נקודות.. עם הגיל תגיע הפרספקטיבה הנכונה .. כולי תקווה . ואני לא אלמונית ...אני ש 1212..בשבילך ובשביל הפורום כאן. יום טוב ידידי , והמון הצלחה .

itamar066

New member
אכן חבל

באמת חבל שלא הבנתי אותך. יש חילוקי דעות, מותר לי לחשוב ככה ואני מבין את הטיפול הזה ככה את מבינה אותו ככה, וזכותי המלאה להביע את דעתי החופשית בפורום זה. לך מותר לחשוב איך שאת רוצה. לכל אחד יש את הדעה שלו וזכותו להביע אותה, ואני הבעתי את שלי. את חולקת על דעתי ומזלזלת בזה שאני בן 15 זכותך החופשית לדעתי כל מי שרושם איזה תוכנית יפה סתם מתחנף, מותר לך לחלוק על דעתי. לדעתי התוכנית הזאת לא טובה, היא חודרת לחיים של בני האדם, ואיפה הפרטיות נישמרת? איזה מין בני אדם אנחנו שאנחנו נהנים לשמוע טיפול של אנשים אחרים? אם לדעתך קשה להבין בגיל 15 את המשמעות האמיתית אז זאת דעתך בלבד, אני חולק עלייך אבל זה לא משנה כרגע. ש1212, זה לא שם של בן אדם, אולי כן, אבל בחיים לא שמעתי עליו. שיהיה לך שבוע טוב, ש1212...

ש1212

New member
אני לא חולקת על דעתך ..

זכותך לחשוב איך שבא לך .. אבל, הדברים כאן נכתבים באגרסיביות שיפוטית ..מבלי ..לתת צאנס לכל הסדרה הזו..למטפלת ולמטופלים . לא אני לא מתחנפת לאף אחד ..הרי באמת , מה יצא לי מזה ??.. אני היום בטיפול , בעצם כבר כמעט שנה וחצי .. בעקבות אונס אכזרי שעברתי , אני מבינה את חשיבות הטיפול , את האומץ הראוי להערכה מצד המטופלים והמטפלת להחשף אל מול הצופים ולקבל ביקורת , בעייני זו גבורה לעמוד במקום שהם נמצאים , כתבתי כאן כבר ..שאני לא הייתי מסוגלת להוציא החוצה את התהליך הטיפולי שלי , אבל אני שמחה שיש אחרים שמצליחים להתעלות ולהראות לאחרים עד כמה חשובה המסגרת הזו שנקראת טיפול פסיכולוגי . הכל נעשה כאן מבחירה ולא מכפייה ויש לכבד את רצונותיהם של המטופלים והמטפלת ולא לבזותם .. יש הבדל בין חילוקי דעות ..לבין שיפוט אגרסיבי מעליב ופוגע בכוונה וזו הייתה כוונתי , יש ככ הרבה תובנות טובות מהחשיפה של הסדרה , שבכדי לראות אותם נאלץ לצפות בשאר סרטוני הצפייה , וכן..אני כבר רואה את התובנות , מאחר ואני נמצאת בתהליך דומה לזה .. שבוע טוב , ש'

itamar066

New member
ובנוסף

בנוסף לזלזול שלך בגיל 15, שהוא אינו הגיל שניתן להבין טיפול פסיכולוגי. אז את ממש מיושנת בדעותייך. כיוון שבבית ספרי אנחנו לומדים במגמה שניקראת מדעי החברה, שבה מלמדים פסיכולוגיה, מנתחים בעיות, מנתחים חלומות, ובדיוק לומדים להבין את המשמעות של טיפול פסיכולוגי, אינטימי, פרטי, חושף את רגושותייך. לכן מהניסיון של הזמן שלמדתי אני רשאי להגיד את דעתי החופשית בפורום זה, ולדעתי התוכנית הזאת פוגעת בהרבה מאוד אנשים ויש לה השלכות רבות. לפי התגובות פה בפורום אני רואה שאני לא היחיד שחושב ככה, ואני בטוח שהאחרים שחושבים בדעה שלי הרבה יותר מבוגרים מימני. לכן אני לא חושב שהתשובה שלך "גיל 15, גיל ש"קשה להבין", שבתגובה את כביכול תוקפת אותי כמי אני בכלל שרושם פה בפורום הודעות, מה אני עושה פה? מה קרה? לא נאה לך לישמוע אנשים שחושבים בדעות מנוגדות לדעות שלך? אם לא נאה לך , זוהי בעיה שלך, זכותי המלאה להביע את דעתי החופשית בפורום זה, גם אם אינך רוצה בזאת. זהו לא הפורום שלך, ותפסיקי להתנשא מעליי. שיהיה לך חיים נהדרים.

itamar066

New member
ועוד בנוסף.

כרגע אני קורא את תגובתך הקודמת, צר לי על מה שקרה לך לפני שנה וחצי. איני חושב שהמשתמשים בפורום שופטים את סידרה זו לשם, כמו שאת קוראת לזה, .."שיפוט אגרסיבי מעליב ופוגע בכוונה", אני לא חושב שהמשתמשים פה בפורום, וגם אני, מתכוונים לפגוע בכוונה בשרוך או להעליב. לדעתי, כל אחד פה מביע את דעתו החופשית, אני בטוח שלאף אחד אין רצון לפגוע בשרון כמו שאת חושבת. אנחנו בכלל לא מכירים אותה, אני לפחות מביע את דעתי, ואני לא חושב שהשיפוט שלי הוא אגרסיבי, אלה זוהי דעתי, את לא חייבת לקבל אותה. זה פשוט דעתי וזה לא אמור לפגוע במישהו בכוונה. זוהי דעתי, אסור לי לפרסם את דעתי בפורום? את יכול לחשוב על הדעה שלי מה שאת רוצה אבל עדיין זה מה שאני חושב, זכותי לחשוב ככה, וגם לפרסם זאת בפורום. נכון, המטפלת והמטופלים ראויים להערצה על כך שהסכימו לחשוף את עצמם באינטרנט, אבל חשבת על ההשלכות של זה? איך זה ישפיע עליהם אחר כך? אנשים יזהו אותם ברחוב? או כמו שאחת המשתמשות בפורום רשמה, אנשים ירשמו עליהם בפורום דברים, ינתחו אותם אפילו עלולים להגיד "את מכוערת", איך המטופלת תתייחס לזה? האם זה יכול לפגוע בה יותר? אולי היא רגישה?, אלה דברים למשל שבטיפול ללא מצלמות לא היו יכולים ליקרות.. כל עם ישראל יכול לתת ביקורת לכל אחד ואחד מהדמויות פה בפורום, ולא בטוח שזה מועיל למצב שהמטופלים מתמודדים איתו. את יכולה לחלוק על דעתי ולחשוב שונה מימני. להתראות.

ש1212

New member
הסברתי את עצמי כבר מס פעמים

וזו פעם אחרונה , כי זה הופך להיות משהו אישי , אני רואה.. לא מתנשאת , לא מבטלת אותך, ובטח, לא חולקת על דעותייך , הבנו כבר את עניין גיל 15 , ואתה עדיין נכנס בקטנות , הבע את דעותייך , אתה ואחרים רק בצורה הולמת , חילוקי דעות תמיד טובים.. אבל בצורה איכותית ובוגרת .. לא התכוונתי לפגוע , מתנצלת אם זה מה שהובן, אני האחרונה בגישה של לפגוע ..או להתנשא.. כמו שאר האנשים שכאן. אשמח לשמוע את דעותיך בהמשך, ואשמח גם לענות לך במידת הצורך. שום דבר לא אישי. באמת שיהיה לך שבוע נפלא.. ש'

למעלה