שלום! צריך טובה.

Jagged chaos

New member
שלום! צריך טובה.

לא מזמן הייתי בכלא הצבאי. הבנאדם הכי גבר שהיה שם היה הולנדי (ששאלתי אותו על מה הוא יושב הוא ענה "כי חשבתי שהחוקים בארץ הם כמו החוקים בהולנד..."
) בכל מקרה, יצאנו ביחד, והוא כתב לי משהו בהולנדית ואמר לי "תשתחרר, תגיע לאמסטרדם- ובקש מאנשים שיתרגמו לך". אבל כבד עליי לחכות עוד שנה, אז אם בבקשה מישהו יכול לתרגם לי את זה- eerr jonge keRel, een echte dRomee. we weeken samen in de keuken en leven 20 leest en ueelaait dae 'm de gRaeten en dat ie maaR/k oud en qezand many weeden lang leve de uRyheid mzzl! תודה מראש! הדבר היחיד נראה לי שאני מבין מפה זו המילה weeden, אם הכוונה היא לחשיש .. =)

spier99

New member
נסיתי לתרגם לך

אבל אני לא בטוח בתרגום נחכה לשאר המומחים שיתרגמו :)

Fair game

New member
אני אנסה לתרגם לך

היו כמה מילים שלא ידעת אז נסיתי לתרגם חלק שאני יודע ואני מקווה שאני לא טועה שאתה צעיר ומרגיש אמיתי... אנחנו עומדים ביחד במטבח וחיים 20 שנה בקריאה שאתה זקן אתה שואל שאלות ועבר הרבה זמן...

made in holland

New member
לא נראה לי שאתה צודק

גם לא ברור לי מה כן כתוב שם בידיוק. זה לא הולנדית ,זה בטוח. מה שאני חושב שזה במבטא פריזית מFRIESLAND הרבה לא הבנתי מזה. בחור צאיר ו..... עבדנו יחד במטבח. 20 שנה היינו יחד בעבודות ו בילוים. תמסור לו דא''ש ושיהיה זקן ובריא, יחי הצחוק (צחוקים/ שמח) weeden=worden =יהיה (מצטער כן
) ניסיתי..

מלפפiן

New member
תרגום -

אי אפשר לתרגם את הגיבריש הזה, המסקנה שלי- או שהוא היה על סמים כשהוא כתב את זה, או שאתה היית על סמים כשהעתקת את זה לכאן... שיהיה בהצלחה באמסטרדם כשתחפש מישהו שיתרגם לך את זה...

למעלה