שלום עם אילו חומרים אתן

מסיר איפור דו פאזי

ואז מי פנים
ואז קרם ניקוי פנים מקציף של לוריאל.
לבסוף שוטפת היטב במים פושרים ומורחת קרם לחות.
תחפשי בגוגל "שגרת טיפוח" תתקלי בעשרות בלוגריות שמפרטות אותה.

לרוב עם מגבונים להסרת איפור של ד"ר פישר.

כשממש בא לי להשקיע - מסיר איפור עיניים של פופה

לרוב סבון פנים רגיל

במקרה שמשתמשת במסקרה עמידה/ אייליינר ג'ל וכו' שמן שקדים או מסיר איפור של OFRA

ככה:

קודם כל, מסירה את רוב האיפור עם מסיר האיפור הדו-פאזי של גרנייר
אז, שוטפת את הפנים עם סבון כלשהו ומיד אחר-כך משתמשת בקלאריסוניק מיה ומנקה את הפנים שוב :}

אגם גם

New member
במקלחת של סוף היום -

שוטפת עם סבון פנים (כרגע עם ניוטרוג'ינה), ולאחר מכן מורידה את השאריות שבד"כ נשארות מהמסקרה עם מסיר דו פאזי של רבלון.

rasmus girl1

New member
נצל"ש, מסיר איפור מומלץ?

לא מזמן ישנתי אצל חברה והשתמשתי במסיר איפור שלה (של לנקום), זה הוריד את כל האיפור במהירות וביעליות ובחיי שאני לא מבינה איך לא השתמשתי בזה עד היום, אבל אני יודעת שלנקום יקרים ואני קצרה בכסף (סטודנטית), מישהי יכולה להמליץ לי על מסיר טוב, לא שורף ובמחיר עממי?

נועה2004

New member

Kika22

New member
מסיר איפור

לא הייתי מרוצה מהמסיר איפור המהולל של ביודרמה, הוא עשה בעיניי עבודה מאוד מאוד חלקית וצריך לחזור כמה פעמים כדי לקבל ממנו אפקט מושלם.
כנ"ל לנקסטר, שבנוסף גירה את עורי.
ממליצה על ה-2 ב-1 של גרנייה. שומני אבל מעולה.

honey girl20

New member
אני משתמשת

בסבון פנים של ד"ר פישר שגם מנקה וגם מסיר איפור לא עמיד במים. אפשר גם להשתמש בו באזור העיניים (מורידה איתו מסקרה לא עמידה)
הוא גם לא מייבש, יש בו מעט לחות והוא מעולה בעיניי. (וגם לא יקר, 25 ש"ח)
לאיפור עיניים עמיד, אני משתמשת במסיר איפור דו פאזי של לייף, גם הוא עושה עבודה נהדרת. אין לי מושג מה מחירו, קיבלתי מתנה.

SuperYaelina

New member
מגבונים להסרת איפור

אני משתמשת במגבונים להסרת איפור.

הכי ממליצה על מגבונים של איל מקיאג. אבל במבצעים קונה גם של חברות אחרות ומאוד מרוצה.

אני יודעת שרבות מחשיבות מגבונים כמוצר לשעת חירום. לעייפות וכדומה. אבל אצלי מדובר במוצר להסרת איפור יום יומי.

אני מורידה את כל האיפור בדר"כ עם מגבון אחד עד שניים ומאוד מרוצה.

כמובן שיש לי גם מוצרים להסרת איפור- אבל הגעתי למסקנה שאם יש לי מגבון אחד שעושה הכל .. למה אני צריכה עוד מוצרים..
אבל שמתחשק לי הם שם.....

למעלה