שלום עושים עם אויבים אמיתיים מבחוץ

רוב הזמן נח

Well-known member
שלום עושים עם מי שרוצה שלום. הפלשתינים אפילו לא נמצאים בשלום עם עצמם.

איציק5111

Well-known member
מי שממציא שקרים זה אתה!
יופי אנחנו רק מפריכים את הטענה של שובו שאומר שביבי הוא מפלג.
מבחינתי מי שאומר שיהודים גם טרוריסטים ויש להם גם אירגוני טרור כמו לפלשטינים הוא שקרן ושפל,אז הפילוג הוא טיבעי ותמיד היה וביבי לא חלק מזה. אולי הפוליטיקאים לאורך ההיסטוריה שימנו את הפילוג אבל גם בלעדיהם יש פילוג.
איך את מסוגלת?????????? אין לך בושה????.יש לך מצפון ולב????? וברור לי שהיה טרור יהודי אבל לא מתקרב לטרור מצד המוסלמי...במשך 100 שנה היו אולי 15 מחבלים יהודים ומנגד היו מיליוני מחבלים ערבים אז למה להשוות ולשקר?

סתוונית333

Well-known member
יופי אנחנו רק מפריכים את הטענה של שובו שאומר שביבי הוא מפלג.
מבחינתי מי שאומר שיהודים גם טרוריסטים ויש להם גם אירגוני טרור כמו לפלשטינים הוא שקרן ושפל,אז הפילוג הוא טיבעי ותמיד היה וביבי לא חלק מזה. אולי הפוליטיקאים לאורך ההיסטוריה שימנו את הפילוג אבל גם בלעדיהם יש פילוג.
איך את מסוגלת?????????? אין לך בושה????.יש לך מצפון ולב????? וברור לי שהיה טרור יהודי אבל לא מתקרב לטרור מצד המוסלמי...במשך 100 שנה היו אולי 15 מחבלים יהודים ומנגד היו מיליוני מחבלים ערבים אז למה להשוות ולשקר?

מה שתגיד

:sleep:

איציק5111

Well-known member
אבל, "מנהיג" שבמשך עשורים שלמים מסית ומקדיש את חייו כדי להפוך את בני עמו מהצד השמאלי לאויבים, יחד עם הרעלת מוחם של תומכיו וזריעת חרדות אובססיבית בנפשם כדי להוסיף ל"רשימת האויבים והבוגדים" חמישית מאזרחי המדינה הלא יהודים, אדם מזוהם ומסוכן כזה לא ישנה את תפישת עולמו בעשור השמיני לחייו..

ברור מה שתגיד כי נתפסת משקרת....חחח
הרי אם אני יגיד לך לכי תחפשי טרוריסטים יהודים במשך 100 שנה אולי תמצאי בקושי 20, ואני יחפש במקביל וימצא מיליון טרוריסטים ערבים....אז ההשוואה שלך שיקרית. אפשר ורצוי לדחוף לשלום אבל לא דרך שקרים ולא דרך להציג אותנו כרעים.
בדרך השיקרית אתם השמאל הקיצוני מרחיקים את השלום ואחראים לשפיכות דמים.

סתוונית333

Well-known member
ברור מה שתגיד כי נתפסת משקרת....חחח
הרי אם אני יגיד לך לכי תחפשי טרוריסטים יהודים במשך 100 שנה אולי תמצאי בקושי 20, ואני יחפש במקביל וימצא מיליון טרוריסטים ערבים....אז ההשוואה שלך שיקרית. אפשר ורצוי לדחוף לשלום אבל לא דרך שקרים ולא דרך להציג אותנו כרעים.
בדרך השיקרית אתם השמאל הקיצוני מרחיקים את השלום ואחראים לשפיכות דמים.

:sleep:

איציק5111

Well-known member
לא חייבים לאהוב. אין אצלנו קבוצות שרוצחות אחד את השני לאורך עשרות שנים. באסלאם יש. וגם הפלשתינים כבר התפצלו לשניים כאלה שלא מסוגלים לחיות יחד.
עכשיו סתוונית תספר שיהודים רוצחים יהודים כמו בסוריה חחחחח ויש פה מלחמת אזרחים

סתוונית333

Well-known member
שלום עושים עם אויבים שמוכנים לוותר על השנאה והאיבה, מי שמציע שלום של שונאים של הסתגרות מאחורי חומות, אומרים לו בנימוס "לא, תודה!" מי שקורה לעלייה שלנו למקום קדוש, זיהום המקום, הוא לא פרטנר, מי שמנסה למחוק את ההיסטוריה העתיקה שלנו פה, הוא לא פרטנר. מספיק לנו שבכל 40 שנות ה"שלום" עם מצרים, מצרים לא מצאה לנכון לשנות את ספרי הלימוד שמתחרים עם ספרי הלימוד של הרייך השלישי באנטישמיות שלהם.

למה הצביעות?
אתם מוכנים לוותר על השנאה והאיבה שלכם כלפי הפלסטינים? זו שנאה עזה שחוץ מזה שהיא מבוססת על מיתולוגיה אין לה שום הסבר הגיוני.

איציק5111

Well-known member
אין לי סבלנות לשקרים המטופשים שלך
ומה שהיה לי לומר אמרתי ולכן אין טעם לחזור עליהם.
לא צריך סבלנות...הימין צריך להבליט אנשים כמוך. את רק מתסיסה ומרחיקה את השלום.
אין עם יותר שוחר שלום מהיהודים.....לא יעזור לכם אתם לא תציגו אותנו כרעים.
אנחנו תמיד נעשה הכל אבל הכל למען ה/שלום כי אנחנו כאן בשביל לחיות לשגשג,אנחנו חולמים להדליק את הרכב ולנסוע מישראל דרך סוריה ותורכיה לאירופה, אנחנו שואפים לשלום חם עם כל השכנים שלנו.
אבל הם הבעיה והם שמקיפים אותנו ורוצים להשמיד אותנו ביום שנראה שיש להם כוונות טובות ורצון אמיתי לשלום הוגן אנחנו נרוץ לעשות שלום.
אבל לא שלום שיקרי שיסכן את הביטחון שלנו

למעלה